А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) - значить, створити передумови успішності всіх змін, в тому числі й в економіці. Тільки незалежний суд може забезпечити захист прав та свобод і недоторканість власності, що важливо для притоку в країну інвестицій.

В Україні мають восторжествувати принципи правової держави та справедливості. Ці принципи вимагають наявності прозорої і несуперечливої законодавчої бази, доступного, справедливого, неупередженого і змагального судочинства, невідворотності покарання за злочин, гарантій дотриманім основних прав особи, обмеженім втручання держави в приватне і громадське життя.

Антикорупційна люстрація судових, правоохоронних, податкових і митних органів.

Встановлення публічного контролю за призначенням і діяльністю суддів і створення системи їхнього автономного функціонування, незалежного від законодавчої та виконавчої гілок влади.

Відродження

одночасне зняття недоторканості з усіх, в тому числі з президента, депутатів і суддів ;

захисників Вітчизни

формування органів судової влади на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування гастворення інституту суду присяжних

запровадження законодавчих норм дисциплінарної , адміністративної та кримінальної відповідальності суддів за порушення присяги, закону і прав громадян при здійсненні правосуддя; виборності голів обласних та районних державних адміністрацій

залучення громадськості до виявлення корупціонерів, осіб, причетних до організованих злочинних угрупувань в органах державної Влади в тому числі , судових, правоохоронних, контролюючих тощо

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

На жаль, українська влада до сьогодні не започаткувала жодного судового процесу в міжнародних судах проти країни-агресора. Більше того, вимагаючи від США, ЄС та інших країн світу введення жорстких санкцій відносно Росії, влада не запровадила жодних власних фінансово-економічних санкцій проти окупантів. Все це є проявом слабкості та некомпетентності. Ми виправимо цю ситуацію.

Ми доб`ємося визнання РФ — країною-агресором і спонсором тероризму на міжнародному рівні, а так званих «народних республік» — терористичними організаціями. В той же час змусимо Росію через міжнародні суди компенсувати нашій державі мільярдні збитки від окупації українських територій.

рішуча протидія російській агресії в міжнародних організаціях і судах;

Діяльність українських судів, прокуратури, СБУ, міліції, держслужби продовжує залишатися корумпованою та мас бути приведена до стандартів і антикорупційних вимог ЄС.

Партія «Батьківщина» пропонує запровадите механізм приватного обвинувачення, коли громадяни отримають право вести запис свого спілкування з чиновниками та звертатися напряму до суду для притягнення їх до відповідальності за зловживання.

Партія «Батьківщина» також вимагає скасувати недоторканість одночасно для Президента, народних депутатів і суддів, яку посадовці часто використовують для уникнення відповідальності за вчинення злочинів, корупції і свавілля.

Сьогодні життєво важливо навести порядок у судовій системі, яка перетворилася у систему тотального свавілля над українськими громадянами. Ані люстрація, ані боротьба з корупцією не будуть успішними, якщо суди в Україні і надалі залишатимуться «кишеньковими» та судитимуть не за законами, а за телефонним правом. В партії«Батьківщина»твердо переконані, що повернути довіру громадян до суддів та змусити їх чесно працювати може тільки жорсткий контроль з боку громадянського суспільства.

Необхідно сформувати кваліфікацій-дисциплінарні комісії за участю громадянського суспільства і покласти на них контроль за діяльністю судів. Дати цим комісіям право накладати на судців дисциплінарні стягнення, ініціювати притягнення їх до кримінальної відповідальності та звільнення з посад. Ми маємо провести люстрацію суддів, причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.

Необхідно створити рівні можливості для захисту своїх прав і свобод громадянам через суд, незалежно від їхнього соціального статусу чи майнового стану. Закон має бути однаковим для всіх — це не виборче гасло, а перевірений часом європейський стандарт.

Кишеньковим суддям ми протиставимо залучення народу до здійснення правосуддя через суди присяжних, як це прописано в Конституції України. Судді місцевих судів будуть обиратися народом та нестимуть пряму відповідальність перед громадою. Після створення чесних судів справедливість буде встановлена у всіх сферах українського життя.

Свобода

Скоротити термін перебування на посаді Президента України до чотирьох років (одна і та сама особа може обіймати цю посаду не більше ніж два терміни поспіль). Обирати Президентом можна лише громадянина України за народженням, який проживає останні 20 років в України, досяг 35-ти річного віку, володіє і спілкується державною мовою, не був судимий і не притягувався до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру.

Зобов`язати кандидатів на всі виборні посади вказувати в офіційних біографіях національну приналежність, усі попередні (від совєцьких часів) партійні та державні посади і судимості - не лише непогашені, але й погашені. Знімати кандидатів з реєстрації через приховування біографічних фактів або позбавляти депутатів мандату, якщо приховування виявиться після виборів.

Запровадити обрання: місцевих суддів - громадою строком на 5 років, суддів апеляційних судів - з`їздом суддів місцевих судів строком на 7 років, суддів Верховного Суду - з`їздом суддів України строком на 10 років.

. Підвищити віковий ценз судді до 30 років. Обирати суддею можна громадянина України, який має досвід роботи в галузі права не менше ніж 5 років, є дієздатним та несудимим, і який останні 10 років проживає в Україні та володіє і спілкується державною мовою.

Забезпечити прозоре і загальнодоступне функціонування єдиного реєстру судових рішень з метою однакового застосування закону всіма судами держави.

Здійснювати відшкодування моральних або матеріальних збитків, яких зазнає особа через неправомірні рішення органів державної влади, місцевого самоврядування та дії посадовців, у повному розмірі коштом винуватців. Відшкодовувати збитки за неправомірне судове рішення коштом судді, що його ухвалив.

Запровадити мажоритарну систему виборів для депутатів сільських, селищних та міських рад, пропорційно-мажоритарну (змішану) - для депутатів повітових рад. Обирати депутатом місцевої ради можна громадянина України, який на день виборів досяг 18 років, є дієздатним, не судимим і проживає на території громади не менше ніж 5 років.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпоряднику і керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

Розвивати конкурентоспроможні галузі української промислової та інноваційної діяльності: харчопереробну (в тому числі переробку іноземної сировини), авіа-, судно-, верстато- та машинобудування (енергетичне, сільськогосподарське тощо), ВПК та космічну галузь. Спрямовувати державну підтримку на високотехнологічні, наукоємні, інноваційні, імпортозамінні та вертикально інтегровані галузі.

Реалізувати програму Репродуктивне здоров`я нації . Заборонити переривання вагітності, окрім випадків, зумовлених медичними показаннями та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування. Прирівняти у кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство.

Поновити кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-33 рр., який визнано державою геноцидом українського народу, тобто злочином, до якого не застосовуються терміни давності. Здійснити публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької і такої, що завдала невиправної шкоди українському народові.

Забезпечити невідкладне примусове виконання всіх рішень українських судів щодо вилучення українського майна із незаконного користування ЧФ РФ. Звернутись до судових інстанцій із позовами щодо відшкодування пов`язаних із цим збитків. Провести ретельну інвентаризацію майна, споруд та територій, які використовує ЧФ РФ.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

Данное слово не найденно в программе.

САМОПОМІЧ

Україна потребує утвердження справедливого, доброчесного і незалежного суду, а також формування незалежних та професійних органів правопорядку.

Оновлення суддівського корпусу.

Усунення Президента та парламенту від формування суддівського корпусу.

Удосконалення механізмів добору і дисциплінарної відповідальності суддів, для зміцнення їх незалежності.

Опозиційний блок

Викорінити корупцію. Ліквідувати тендерну мафію в країні. Забезпечити доступність адміністративних послуг, захистити бізнес від бюрократичного свавілля. Провести реформу судової влади, зробити українські суди незалежними від політиків. Захистити людей від кризи

УКРОП

Люстрація не тільки чиновників, а й власників бізнесу і найманих менеджерів, які заплямували репутацію отриманням ренти з держави. Заборона на зайняття керівних посад (у тому числі в приватному бізнесі; не формально, а по факту: якщо в суді доведено фактичне виконання керівних обов`язків - кримінальна відповідальність) у разі звинувачення в шахрайстві (наприклад, доведення банків до банкрутства, нелегальне нарахування платежів за комунальні послуги і т.д.).

Необхідні програми держзамовлення і державно-приватних інвестицій у стратегічні галузі з високим технологічним потенціалом: важке машинобудування (особливо енергетичне обладнання) електроніка авіабудування суднобудування космос атомна промисловість військова промисловість.

Заборона на проведення необґрунтованих перевірок. Будь-які виїзні перевірки можна буде проводити тільки при наявності чіткого обґрунтування необхідності такої перевірки, підписаного відповідальним за її проведення чиновником. Причому, це обґрунтування може бути оскаржене в суді і, у разі успіху такого оскарження, чиновник буде нести відповідальність за свої дії. В окремих випадках перевірки можна буде проводити тільки за рішенням суду.

Доступ до інформації щодо своїх прав, обов`язків та умов надання соціальних послуг; згода на соціальні послуги; відмова від соціальних послуг; конфіденційність інформації особистого характеру, що стала відомою суб`єкту, який надає соціальні послуги; захист своїх прав і законних інтересів, у тому числі в судовому порядку.

СУДОВИЙ КОДЕКС — має врегулювати організацію та повноваження всіх судів загальної юрисдикції та прокуратури, статус суддів, прокурорів, адвокатів, можливо включити також Цивільний процес, як базовий для інших судових процесів

ДВА ЗАКОНИ — Про Президента і Про Конституційний суд , які мають врегулювати порядок діяльності президента, організацію і порядок діяльності Конституційного суду

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС — має врегулювати адміністративну процедуру в усіх органах публічної адміністрації, адміністративний процес в адміністративних судах, захист інформації, доступ до публічної інформації тощо

КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС — має врегулювати процес розслідування справ про кримінальні правопорушення (злочини і проступки) та їх розгляду судами

Для очищення судової та правоохоронної системи необхідно змінити процедуру формування Вищої Ради Юстиціі - треба передбачити можливість формування Ради частково з представників міжнародної юридичної спільноти (судді, прокурори, адвокати).

Запровадити в якості найбільш об`єктивних підстав в процесі очищення судівського корпусу - рішень Європейського суду з прав людини щодо скарг українських громадян на порушення прав людини з боку українських суддів. Судді, які винні в таких порушення підлягають автоматичному звільненню.

Передбачити впровадження дієвого інструменту протидіі корупції, особливо щодо чиновників та представників правоохоронних органів. Для цього може бути законодавчо закріплено права громадян застосувати пристрій прихованого аудіо- та відеозапису для фіксування факту вимагання хабара чиновником. Необхідно дозволити використання цього запису для подання у суд або у слідчі органи - як підстави для автоматичного (впродовж 24 годин) відкриття кримінального провадження щодо хабарника. Це б дозволило в лічені місяці розпочати тисячі кримінальних проваджень проти хабарників і отримати рішення суду про їхнє засудження.

Державна система судів має за ієрархію чотири рівні - місцеві, апеляційні, вищі спеціалізовані суди та Верховний суд України, який є найвищою інстанцією, що формує загальну концепцію щодо застосування норм законів до відповідної правової ситуації.

Державна система судів поділяється на три види загальної юрисдикції - адміністративну, кримінальну, цивільну. В цивільній юрисдикції може бути внутрішньовидова спеціалізація, що має особливості у розгляді спорів між суб`єктами господарювання (комерційні палати).

У процедурі добору суддів для системи державних судів мають домінувати, серед інших, такі головні чинники - професіоналізм і порядність. Механізм призначення суддів на посади має бути спрямований на встановлення саме цих чинників. Судді призначаються безстроково, але лише після проходження ними випробувального кількарічного терміну, передбаченого законом і перебувають на посаді судді до 65- річного віку.

обирати таких суддів віком не молодших 35 років - вперше на 5 років, а потім не більше двох разів по 10 років. У кримінальному судочинстві в системі державних судів розгляд справ по суті (перша інстанція), у випадках встановлених законом, має здійснювати традиційно відомий суд присяжних. Склад такого суду формується стороною захисту і стороною обвинувачення за взаємною згодою. Професійний суддя (головуючий) може втручатися у цей процес лише з метою розв`язання спірної ситуації між стороною захисту і стороною обвинувачення, не беручи безпосередньої участі у відборі присяжних. До виконання громадянських обов`язків присяжних залучається все населення відповідного судового округу за виборчими списками. Головною ознакою такого суду має бути те, що він приймає рішення без участі професійного судді (справжній суд народу) і його виправдувальний вердикт не може бути оскаржений стороною звинувачення.

Для здійснення судочинства в окремих категоріях кримінальних і цивільних справ доцільно зберегти інститут народних засідателів.

Муніципальні суди - не є державними судами, тому за своєю суттю вони є судами народу, тобто населення, яке мешкає на відповідній території місцевого самоврядування. Суддів муніципальних судів шляхом вільних і прямих виборів обирає населення відповідної одиниці місцевого самоврядування строком на 3 роки. Такі судді не обов`язково повинні мати юридичну освіту. Компетенція таких муніципальних судів стосується цивільних і кримінальних (проступки) справ, зазначених у процесуальних законах. Оскарження рішень цих судів може бути здійснено у місцевий державний суд.

Прокурори складають автономну систему при державних судах України. Прокурорські служби (офіси) є складовим елементом судового устрою України. Прокурори виконують дві функції: 1) суспільного обвинувачення від імені народу відповідної особи у вчиненні кримінально караного діяння; 2) нагляд за дотриманням закону і прав людини органами, що здійснюють розслідування вчинених кримінальних правопорушень. Зважаючи на вказані функції, основну кількість прокурорів має бути зосереджено у місцевих судах, що здійснюють судочинство як перша інстанція. Конституційні положення щодо прокуратури мають бути відображені у розділі, що унормовує судовий устрій держави.

Вища рада юстиції (судової влади), як конституційний орган, відповідальний за формування суддівського корпусу і дотримання суддями, встановлених до них вимог Конституції і законів України (суд над суддями), має формуватися шляхом всенародних виборів. До тієї частини членів Вищої ради юстиції, яка, відповідно до міжнародних стандартів має складатися із суддів, можуть бути обрані лише судді у відставці, що має унеможливити вплив на них діючого суддівського корпусу.

3 цією метою необхідно, насамперед, забезпечити неупередженість органів з розгляду скарг в адміністративному порядку. Цьому може сприяти створення спеціальних колегіальних органів з розгляду скарг із залученням до їх складу представників громадськості. Така дебюрократизація дозволить подолати відомчу корпоративну солідарність, сприятиме вирішенню справ по справедливості, розвантажить судову систему.

сприяти достатній автономізації роботи ЦОВВ. Рівень втручання Уряду, міністрів та інших суб`єктів має бути обмежений і має стосуватися лише випадків порушення закону або низької ефективності роботи ЦОВВ. Серед варіантів досягнення цієї мети має розглядатися і питання перенесення центральних апаратів інших ЦОВВ за межі столиці, наприклад, в обласні центри у межах 200-300 кілометрів від Києва. Це зменшить оперативне втручання у роботу таких органів, а також розвантажить судові органи у столиці

Представники центральної влади на місцевому рівні Замість керівників районних та обласних адміністрацій, представниками виконавчої влади в районах і областях стануть префекти, призначати і звільняти яких буде Кабінет Міністрів України. Префекти будуть координувати і контролювати роботу підрозділів органів центральної влади на ввіреній їм території, а також контролювати рішення місцевого самоврядування на предмет їх відповідності законам і Конституції. Префект матиме право накладати вето на те чи інше рішення місцевого самоврядування, якщо він вважає його незаконним. Одночасно він повинен буде звернутися до суду з цього питання. Термін, протягом якого суд має розглянути подібну справу, буде обмежений - не більше 2 тижнів. Це дозволить, з одного боку, забезпечити законність рішень місцевого самоврядування та їх відповідність Конституції, з іншого - виключить можливі зловживання з боку префектів, які могли б у корисливих цілях штучно гальмувати роботу місцевого самоврядування. Префекти будуть піддаватися ротації кожні два роки. їх набір буде здійснюватися з обмеженого за розміром кадрового резерву, відповідно до жорсткіших, ніж для звичайного держслужбовця, критеріїв. Робота префектів буде високооплачуваною і професійною.

Цілеспрямоване інтегрування економіки України у світове господарство та окремих його сегментів, зайняття власних ніш в міжнародному розподілі праці (авіабудування, ракетоносії, суднобудування, енергетика, с/г, металургія, продукція хімічної промисловості, IT, наукові розробки).

Україна докладатиме всіх зусиль для організації такого трибуналу найближчим часом. Для цього терміново повинен бути ратифікований Римський статут Міжнародного кримінального суду.

5.10

Данное слово не найденно в программе.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Где слабеет дружба, там усиливается церемонная вежливость.| |Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.| |К Богу приходят не экскурсии с гидом, а одинокие путешественники.| | Доброта в женщине, а не соблазнительные взоры завоюют мою любовь.| |Завтра никогда не наступает; длится вечное сегодня.|