А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

По-перше, необхідне збереженім і подальше вдосконалення відновленої парламентсько-президентської форми правління, за якої Уряд формується коаліцією фракцій та депутатів. При цьому партія відстоює необхідність відповідального реформування виборчого законодавства з метою переходу до обрання парламенту за відкритими списками.

Відродження

одночасне зняття недоторканості з усіх, в тому числі з президента, депутатів і суддів ;

право українських громадян відкликати депутата будь якого рівня, якщо він не справляється з виконанням своїх обов’язків або порушив присягу українському народу ;

захисників Вітчизни

впровадження системи державного контролю за виконанням законів України, деклараці ї доходів втрат та майнових прав державними службовцями усіх рангів і народними депутатами усіх рівнів

впровадження механізму негайного публічного державного та громадського осуду державних службовців усіх рангів і народних депутатів усіх рівнів за посадові злочини, хабарі , приховування доходів, лобіювання інтересів окремих підприємців та притягнення винних до адміністративної й кримінальної відповідальності

розробку та втілення в життя цивілізованих законодавчих механізмів по організаці ї й проведенню демократичних виборів в Україні з використанням досвіду цивілізованих країн і країн СНД, відкликання Президента України, народних депутатів всіх рівнів

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

«Батьківщина» підтримала ухвалення закону про люстрацію. Він забороняє займати державні посади тим керівникам і депутатам, які працювали на режим Януковича голосували за диктаторські закони 16 січня чи були замішані у корупції. Але, всупереч цьому закону, керівники держави продовжують призначати на високі посади членів команди Януковича. Ми зупинимо цей процес. У нас є політична воля провести справжню та безкомпромісну люстрацію. Наступним кроком має стати ухвалення закону про проведення виборів до Верховної Ради за пропорційною системою з відкритими списками.

Ми доб`ємося, щоб чиновники та депутати декларували не лише доходи, але й свої витрати. їх податкові декларації будуть обов`язково викладатися в Інтернет для того, щоб кожен громадянин міг ознайомитися із ними.

Ми звертаємося до Президента України з вимогою відмовитися від висування власного сина кандидатом в депутати та зняти його з реєстрації, бо саме так діяв Янукович, створюючи свій родинний клан у владі.

Партія «Батьківщина» також вимагає скасувати недоторканість одночасно для Президента, народних депутатів і суддів, яку посадовці часто використовують для уникнення відповідальності за вчинення злочинів, корупції і свавілля.

Партія вважає за необхідне зробити можливим відкликання народного депутата та прийняття закону про процедуру імпічменту Президента, щоб не допустити повторення історії з Януковичем, який грубо порушував Конституцію України.

В рамках реформи надамо право обласним та районним радам формувати власні виконавчі комітети та муніципальну міліцію. Тобто, керувати областю та районом будуть обрані місцевими мешканцями депутата та голови відповідних рад. Саме ці, обрані громадою люди, будуть нести відповідальність за виконану роботу перед місцевими мешканцями на кожних наступних виборах.

Свобода

Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками. Обирати депутатом парламенту можна громадянина України, який останні 10 років проживає в Україні, досяг 18-ти років, володіє і спілкується державною мовою, є дієздатним та несудимим.

Зобов`язати кандидатів на всі виборні посади вказувати в офіційних біографіях національну приналежність, усі попередні (від совєцьких часів) партійні та державні посади і судимості - не лише непогашені, але й погашені. Знімати кандидатів з реєстрації через приховування біографічних фактів або позбавляти депутатів мандату, якщо приховування виявиться після виборів.

Скасувати депутатську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів. Заборонити притягнення до юридичної відповідальності депутатів усіх рівнів за їхню політичну позицію, висловлювання і характер голосування в радах та їхніх органах (окрім випадків антиукраїнської, антидержавної, українофобської діяльності).

Обмежити термін дії парламенту та місцевих рад з п`яти до трьох років. Скоротити кількість народних депутатів України у парламенті до 300.

Запровадити дактилоскопічне голосування (за відбитком пальця) з метою забезпечення винятково особистої участі народних депутатів у роботі парламенту.

Заборонити збільшувати розмір заробітної плати та інших матеріальних винагород народним депутатам протягом чинності їхніх повноважень.

Запровадити мажоритарну систему виборів для депутатів сільських, селищних та міських рад, пропорційно-мажоритарну (змішану) - для депутатів повітових рад. Обирати депутатом місцевої ради можна громадянина України, який на день виборів досяг 18 років, є дієздатним, не судимим і проживає на території громади не менше ніж 5 років.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпоряднику і керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

Наш край

Відкрита, прозора і відповідальна місцева влада - доступність, звітування та дієвий механізм відкликання депутатів, відкриті бюджет та генплан, зручні центри надання адміністративних послуг

Доступність та підзвітність депутатів. Депутати партії НАШ КРАЙ будуть доступні для своїх виборців, відкривати громадські приймальні, регулярно зустрічатись із виборцями, не рідше одного разу на півроку, звітуватимуть перед виборцями, братимуть активну участь у вирішенні питань свого краю.

Ініціювання відкликання депутатів, які не виправдали довіри громадян. Незалежно від партії чи статусу, кожен депутат, який не виправдав довіри виборців має бути відкликаний.

НОВА ПОЛІТИКА

Данное слово не найденно в программе.

САМОПОМІЧ

Відмову від депутатської недоторканності.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Верховна Рада та депутатський корпус місцевих рад Кількість депутатів усіх рівнів має бути суттєво скорочена. Кількість депутатів Верховної Ради України не повинна перевищувати 300, депутатів

Місцева влада внаслідок децентралізації Адміністративний устрій країни буде трирівневим. На найнижчому рівні управління будуть знаходитися громади - окремі міста, села або об`єднані групи невеликих сіл. Далі йтимуть райони і області, склад останніх не мінятиметься в порівнянні з нинішнім. Децентралізація здійснюється за європейським принципом субсидіарності - владні повноваження в тій чи іншій сфері опускаються на найнижчий з рівнів, на якому вони можуть ефективно виконуватися. Це означає, що велика частина повноважень місцевої влади буде передана на найбільш низький рівень - рівень громади. Саме органи влади громади зможуть найкращим чином задовольнити потребу громадян в якісному місцевому самоврядуванні. Органами місцевого самоврядування будуть місцеві ради та їх виконавчі комітети. Голови виконавчих комітетів міських та сільських рад обиратимуться безпосередньо жителями громад (це мери і глави сіл), а в районах і областях обиратимуться депутатами відповідних рад зі свого числа. Місцеві ради обиратимуться терміном на 3 роки. Громадяни отримають у свої руки механізм відкликання депутатів місцевих рад і мерів (сільських голів). Таким механізмом стане місцевий референдум на рівні відповідної громади, району або області. З його ж допомогою громадяни зможуть виносити колективні рішення і з інших важливих для їхньої громади, району або області питань.

5.10

Нам необхідно 3000000 послідовників, 226 народних депутатів у парламенті і свій Прем`єр-міністр, і ми введемо економічну систему 5.10 з двома податками: 5% з покупки і 10% соціального збору.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Есть ли что-нибудь чудовищнее неблагодарности человека?| | Боязливая и мечтательная нерешительность ползет за ленью и влечет за собой бессилие и нищету.| |Везде, где люди любят друг друга – там они счастливы.| |Над чем бы ученые ни работали, у них все равно получается оружие.| |Свобода подобна горному воздуху. Для слабых она непереносима.|