А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

Данное слово не найденно в программе.

захисників Вітчизни

зняти ПДВ з ціни на енергоносії та товари, які використовують сільгоспвиробники для власних потреб

подолання енергетичної залежності від експорту енергоносіїв за рахунок соціально-економічної спроможності держави та впровадження альтернативних видів пального

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

Данное слово не найденно в программе.

Свобода

Провести енергоаудит - повну інвентаризацію видобутку та виробництва енергоносіїв усіх типів в Україні.

Диверсифікувати імпортні джерела енергоносіїв: не більше ніж 30% від однієї країни-постачальника. Запровадити та розвивати спеціальні торговельні програми (наприклад, проект Карбамід в обмін на скраплений газ ). Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку.

Ухвалити державну програму розробки родовищ енергоносіїв. Збільшити видобуток власного газу та нафти, зокрема розробляючи морські шельфи, у тому числі родовища за кордоном. Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.

. Розробити та впровадити державну програму стимулювання енергоощадних технологій. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв кінцевими споживачами. Інвестувати у технології теплопостачання. Зменшити, в результаті, енергетичні потреби держави та знизити ціни на комунальні послуги.

Наш край

Справедливі тарифи, енергоефективність та енергозбереження - контроль монополістів, субсидії та допомога малозабезпеченим, облік енергоносіїв та енергоефективність, програми з термомодернізації та енергозбереження.

НОВА ПОЛІТИКА

Данное слово не найденно в программе.

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Відмова від покупки російських енергоносіїв (електроенергія, газ).

Ліквідація критичної залежності від російських енергоносіїв.

5.10

Данное слово не найденно в программе.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Во всяком деле, чтобы добиться успеха, нужна некоторая доля безумия.| Посмотрите познавательные статьи о модной одежде http://www.highfashion.ru/style |Мы – жертвы чумы двадцатого века, но это не Черная Смерть, а Серая Жизнь.| | Когда отец посвящает себя своему сыну, оба смеются, когда сын посвящает себя своему отцу, оба плачут.| |Когда мужчина любит женщину, он жертвует ради нее лишь частью своей жизни. Женщина, когда любит, жертвует всем. | |Можно ли дочитать книгу, если, пока вы читали, у вас умер муж?|