А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

встановлення мінімальної зарплати і мінімальної пенсії не нижче реального прожиткового мінімуму (5000 грн.)

захисників Вітчизни

введення мінімальної оплати праці й пенсій, соціальних виплат та фінансової допомоги на рівні , не нижчому від прожиткового мінімуму ;

встановлення студентських стипендій на рівні мінімального прожиткового рівня, прийняття закону про 50% студентські тарифи па проїзд залізничним та автобусним транспортом на всій території України

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

Данное слово не найденно в программе.

Свобода

Скасувати криміналізований податок на додану вартість. Запровадити єдиний соціальний податок з доходів громадян з прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою у розмірі 20%. Не оподатковувати доходи громадян у розмірі мінімальної заробітної плати. Встановити прогресивні податки на розкіш (на нерухомість, предмети розкоші тощо). Направляти як мінімум 30% надходжень від податків на розкіш на зниження споживчих цін на товари першої необхідності.

Ухвалити новий, соціально справедливий, Кодекс законів про працю - Трудовий кодекс України. Розробити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці згідно з європейськими стандартами. Встановити п`ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною погодинною заробітною платою у працівників бюджетної сфери.

Скасувати несправедливу пенсійну реформу, узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи та допустиме п`ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною пенсією для солідарної пенсійної системи.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

встановлення на законодавчому рівні розміру мінімальної зарплати і пенсії, не нижчих від реального прожиткового мінімуму

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Розрив між максимальною і мінімальною пенсією в країні складає більше 60 разів, а одержувачами великих пенсій, є, як правило, заможні домогосподарства, члени яких багато заробляли, коли працювали, або займали посади в держапараті, що дозволяють отримувати привілейовані спецпенсії.

Таким чином, соціальна підтримка в Україні перетворена на ще одну форму отримання корупційних доходів та привілеїв з боку державних чиновників та інших привілейованих шарів. У той же час, вона не виконує своєї функції - підтримки бідних і забезпечення певного гарантованого мінімального рівня життя для всіх громадян.

Законодавче забезпечення постійної і економічно обґрунтованої індексації найважливіших державних соціальних стандартів і нормативів, зокрема, мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму у разі девальвації національної валюти, з визначенням відповідальності посадових осіб всіх рівнів за несвоєчасне проведення перерахунку державних соціальних стандартів.

5.10

Данное слово не найденно в программе.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Уважай себя настолько, чтобы не отдавать всех сил души и сердца тому, кому они не нужны и в ком это вызвало бы только пренебрежение.| |Чтение – дело небезопасное.| |…не стоит дергаться, если тонешь, а нужно дождаться дна, чтобы оттолкнуться от него пяткой, ибо только так можно спастись и выбраться на поверхность…| || | Доброта в женщине, а не соблазнительные взоры завоюют мою любовь.|