А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Україна має все необхідне, щоб забезпечити добробут. Ми вміємо і хочемо жити власною працею, здатні бути творчими та інноваційними, вчимося не бути заздрісними і щиро радіти успіху сусіда чи колеги. Але ми втрачаємо можливості й досі пасемо задніх. Чому? Тому що на відміну від нас країни Центральної та Східної Європи будують економіку вільної конкуренції, нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці і постійного самовдосконалення. В такій системі найрозумніші, найпрацьовитіші і найенергійніші не ховають свої гроші в подушку, а інвестують їх в нові бізнеси, даючи тим самим роботу і шанс на успіх тисячам і мільйонам своїх співвітчизників. Партія виступає за впровадження реальної конкурентної економічної моделі в Україні.

Потрібно відмовитись від популізму та говорити людям правду: високі стандарти життя стануть реальністю лише після проведення необхідних реформ (включно із подоланням корупції), відродження економіки та як результат наполегливої праці. У той же час, держава зобов’язана невідкладно забезпечити належний соціальний захист найбідніших громадян.

Відродження

довічне позбавлення права працювати на державній службі тих, хто був засуджений за корупцію ;

захисників Вітчизни

підвищення ефективності державного контролю за господарської ­ фінансовою діяльністю в Україні , покращення роботи податкових, наглядових, правоохоронних органів, підвищення заробітної плати і відповідальності державних працівників, за рахунок скорочення їх штатної чисельності та штатної чисельності апарату адміністрації Президента України

право на працю, вибір професії , місця роботи

впровадження державних програм навчання й працевлаштування молоді , ліквідація дитячої безпритульності

надання роботодавцями окремих податкових пільг для працевлаштування найбільш вразливих версти населення (інвалідів, одиноких матерів, єдиних годувальників сім`ї , молоді );

введення мінімальної оплати праці й пенсій, соціальних виплат та фінансової допомоги на рівні , не нижчому від прожиткового мінімуму ;

розроблення і впровадження державної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців звільнених у запас і відставку, захисту їх законних прав та державних гарантій (перекваліфікації , працевлаштування, житлового та соціального забезпечення);

гарантування першого післядипломного працевлаштування ;

гарантування відпочинку і дозвілля молодим працівникам ;

Сильна Україна

Скоротити кількість контролюючих органів, їхні контрольні функції та кількість чиновників, які в них працюють.

Заборонити практику зниження заробітних плат і відправки працівників бюджетної сфери і держслужбовців у неоплачувані відпустки

Відновити інститут державних соціальних працівників для надання допомоги соціально незахищеним громадянам

Розпочати створення професійної армії , що також сприятиме працевлаштуванню громадян.

Батьківщина

«Батьківщина» підтримала ухвалення закону про люстрацію. Він забороняє займати державні посади тим керівникам і депутатам, які працювали на режим Януковича голосували за диктаторські закони 16 січня чи були замішані у корупції. Але, всупереч цьому закону, керівники держави продовжують призначати на високі посади членів команди Януковича. Ми зупинимо цей процес. У нас є політична воля провести справжню та безкомпромісну люстрацію. Наступним кроком має стати ухвалення закону про проведення виборів до Верховної Ради за пропорційною системою з відкритими списками.

Чисельність працівників держорганів має бути істотно скорочена. Прийом на роботу повинен відбуватися за відкритими конкурсами, щоб дата дорогу молодим, прогресивним і не корумпованим фахівцям. Нові держслужбовці повинні отримати таку зарплату, щоб займатися корупцією стало просто невигідно.

Сьогодні життєво важливо навести порядок у судовій системі, яка перетворилася у систему тотального свавілля над українськими громадянами. Ані люстрація, ані боротьба з корупцією не будуть успішними, якщо суди в Україні і надалі залишатимуться «кишеньковими» та судитимуть не за законами, а за телефонним правом. В партії«Батьківщина»твердо переконані, що повернути довіру громадян до суддів та змусити їх чесно працювати може тільки жорсткий контроль з боку громадянського суспільства.

Партія «Батьківщина» — це єдина політична сила, яка послідовно та віддано працює над підтримкою середнього класу, де б ми не були, при владі чи поза нею. Ми прагнемо повністю перезавантажити стосунки між державою та малим і середнім бізнесом, використовуючи кращі напрацювання і досвід грузинських реформ у цій сфері.

Наше село є колискою всього українського: традицій, культури та мови, нашої ідентичності. Українське село та аграрний сектор мають все для того, щоб стати локомотивом української економіки і приносити селянам та державі більший прибуток, ніж нафта та газ. Надзвичайно важливо створити такі умови праці на селі, щоб жити і працювати у сфері сільського господарства було престижно і перспективно.

Саме тому «Батьківщина» пропонує ухвалити Закон, згідно якого праця 2-х млн, само зайнятих селян в особистому господарстві буде зарахована до загального трудового стажу.

Партія «Батьківщина» не допустить прийняття запропонованої нинішньою владою адміністративно-територіальної реформи, яка знищує село. Всі земельні, реєстраційні, нотаріальні та інші питання будуть вирішувать сільською радою. Також буде повернена швидка та безкоштовна видача всіх актів права власності на землю без будь-яких хабарів. А більшість податків та зборів треба залишити для розвитку місцевих громад аби відновиш роботу сільських шкіл, лікарень та дитячих садків; аби будувати житло для молодих сімей на селі: аби забезпечити земельними ділянками лікарів, вчителів та працівників культури.

«Батьківщина» відстоює необхідність встановлення суворішої відповідальності за порушення законодавства про оплату праці, зокрема, за борги по зарплаті, або виплату заробітної плати нижчої за прожитковий мінімум, будь-які форми дискримінації в оплаті праці за гендерною та іншими ознаками. Партія «Батьківщина» ніколи не підтримає запровадження пені за комунальні борги для населення.

Ми ліквідуємо диспропорції при визначенні розмірів пенсій різним категоріям громадян. Усім працюючим, включно з держслужбовцями, пенсії будуть встановлюватися за єдиним принципом: 65% середньомісячної зарплати. Виняток становитимуть тише ті, хто щодня ризикує здоров`ям і життям, виконуючи службові обов`язки.

Для військовослужбовців, працівників оперативних підрозділів правоохоронних органів, рятівників буде встановлено інше співвідношення - 80% середньомісячної зарплати. Жодні інші спеціальні чи особливі пенсії більше встановлюватися не будуть. VIP- пенсії, нараховані раніше, буде переглянуто, відповідно до встановленої Законом граничної межі.

Свобода

Провести люстрацію влади. Усунути від влади аґентуру КҐБ та держслужбовців, які працювали на керівних посадах в КПСС.

Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств (у яких середньооблікова кількість працівників перевищує тисячу осіб у рік або обсяг валового доходу від реалізації продукту в рік перевищує п`ятдесят мільйонів гривень). Повернути незаконно приватизовані об`єкти у державну власність та власність трудових колективів.

Забезпечити можливість найманим працівникам набути право власності на підприємства державної та комунальної форм власності, брати участь у їхньому управлінні та в справедливому розподілі прибутків. Дозволити працівникам продавати свою частку в підприємстві виключно відповідному підприємству. Зобов`язати працівників, які припинили трудові відносини з підприємством, продати свою частку цьому підприємству.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані фахівці, у тому числі працівники бюджетної сфери - лікарі, вчителі та ін.), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи (малого бізнесу) та максимально спростити дозвільну систему. Запровадити державну програму економічної просвіти громадян.

Розвивати соціальну сферу на селі. Забезпечити легкодоступне пільгове кредитування на придбання та будівництво житла в сільській місцевості за умови участі позичальника у сільськогосподарському виробництві та для працівників бюджетної сфери.

Ухвалити новий, соціально справедливий, Кодекс законів про працю - Трудовий кодекс України. Розробити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці згідно з європейськими стандартами. Встановити п`ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною погодинною заробітною платою у працівників бюджетної сфери.

Організувати належний державний контроль за охороною здоров`я працівників, санітарними умовами праці громадян та безпекою на виробництві.

Наш край

Влада має змінити своє ставлення до громадян: чиновник має служити людям, а не навпаки! Саме місцева влада своєю професійною та відповідальною роботою має продемонструвати Центру як треба працювати на благо людей.

Створення зручних та доступних центрів надання адміністративних послуг. Усі послуги мають надаватись у одному місці, а громадяни не повинні збирати різні довідки і підписи - за них це робитимуть відповідальні працівники місцевої влади.

Податкові пільги для інвесторів - податок на землю та нерухомість, пільгова оренда комунальної землі. Головний критерій для отримання пільг - створення нових робочих місць із достойною оплатою праці.

Якісні медицина та освіта - достойна оплата праці медиків та вчителів, якісна сімейна медицина та доступна освіта, профілактика та медичне страхування (лікарняна каса).

Наша мета - здорові й освічені люди. Наше спільне завдання - створення системи профілактики і раннього виявлення хвороб та запровадження нових стандартів освіти. Наближені до людей сімейні лікарі та пропагування здорового способу життя допоможуть підтримувати здоров`я громадян на належному рівні. Медики та вчителі мають отримувати достойну оплату своєї суспільно важливої праці.

Відновлення поваги до вчителя та лікаря шляхом підвищення оплати праці, у тому числі за рахунок місцевих бюджетів, та цілеспрямованим пропагуванням престижу професії. Зупинення скорочення працівників бюджетної сфери, насамперед освітян та медиків.

НОВА ПОЛІТИКА

Головною метою економічного реформування Партія вважає нарощування та реалізацію потужного науково-технологічного потенціалу національної економіки, вихід України на лідируючі позиції у світовому розподілі праці, відвоювання унікальних ніш для національної продукції у структурі міжнародної торгівлі, зростання інноваційної складової вітчизняної промисловості на базі створення виробництв шостого технологічного укладу. Партія проголошує наступні програмні пріоритети: У науково-технологічній політиці:

стимулювання розвитку високотехнологічного виробництва з високою часткою інтелектуальної праці і створення національного інноваційного середовища;

створення системи ефективного політичного і соціального захисту інституту праці;

перехід до погодинної оплати праці

Держава має прийняти цілісну Соціальну доктрину: забезпечення робочі місця і гідний заробіток для усіх працездатних громадян, гарантування тим, хто не може забезпечувати себе реальної грошової допомоги у встановленому Законом України порядку надання і розмірі.

Масове впровадження безперервної освіти. Створення стимулів щодо підвищення кваліфікації, перекваліфікації, набуття додаткових навичок і знань для усіх категорій населення. Заохочення роботодавців щодо впровадження та фінансування освітніх і кваліфікаційних програм для працівників.

розвиток сімейної медицини, гідна оплата праці сімейного лікаря та оптимізація згідно з цим завданням структури медичних закладів

сприяння розбудові спортивно-оздоровчої інфраструктури, у тому числі - при підприємствах, створення належних умов праці.

формування регіональних та загальнодержавних інформаційних баз даних попиту та пропозиції на ринку праці з метою його приведення у відповідність до актуальних завдань сучасної економіки

правове закріплення державних гарантій першого робочого місця для молодих спеціалістів та останнього рабочого місця для людей старшого віку, які продовжують працювати, зокрема - в зв`язку з підвищенням пенсійного віку

створення дієвої законодавчої бази, спрямованої на захист прав працівників як у приватному, так і в державному секторах

розвиток акціонерної форми власності як механізму залучення працівників до управління підприємствами

відродження ефективного контролю держави за дотриманням норм безпеки праці і охорони здоров`я на підприємствах усіх форм власності. Безпека людини-трудівника - безумовний пріоритет Партії

суворий контроль держави за дотриманням стандартів умов праці та забезпечення соціальних гарантій працівникам на підприємствах, в організаціях та установах усіх форм власності

створення справедливої системи соціального захисту військовослужбовців, працівників правоохоронних органів

САМОПОМІЧ

Ми дбаємо про виховання своїх дітей і стверджуємося у праці.

Турбота про наших дітей і наша працьовитість - ось запорука нашого добробуту.

Люстрацію - очищення держслужби від людей, які працюють на шкоду своїй державі.

Підвищення відповідальності за злочини чи злочинну бездіяльність посадових осіб держави, прокурорів, правоохоронців зі скороченням чисельності та підвищенням оплати праці

Відновлення поваги до вчителя шляхом підвищення оплати праці та цілеспрямованим пропагуванням престижу професії

Становлення незалежної, шанованої, самоврядної та відповідальної професії медичного працівника, а також забезпечення гідної винагороди за лікарську працю.

Опозиційний блок

Подолати безробіття. Повернути роботу медикам, педагогам і соціальним працівникам. Забезпечити гідну зарплату тим, хто піклується про людей. Відновити економіку

УКРОП

Для підвищення ефективності роботи державних компаній управління ними має бути передане міжнародним керуючим компаніям з бездоганною репутацією, які працюють в умовах прозорої звітності й зацікавлені в підвищенні прибутковості.

До управління державними активами повинні залучатися міжнародні управляючі компанії, що мають високий рейтинг і ділову репутацію. Однією з конкурсних умов при залученні керуючої компанії завжди повинен бути обов`язок забезпечити працівникам підприємства стабільні зарплати і соціальні пакети.

Реальна деолігархізація та демонополізація економіки Протягом одного року всі промислові підприємства, що розташовані й працюють на території України, що мають стратегічне значення для економіки і національної безпеки, а також мають критичне значення для забезпечення життя людей на певних територіях, повинні бути зобов`язані відкрити своїх кінцевих бенефіціарів і провести обов`язкове розміщення контрольних пакетів своїх акцій - спочатку на вітчизняних, а потім і світових фондових біржах.

першість чесної праці, інновацій та економічної ініціативи

Незалежна монетарна і бюджетна політика Соціальність держави полягає не тільки і не стільки в тому, як вона розподіляє ресурси. Соціальність держави - це також захист доходів і накопичень громадян, особливо доходів і заощаджень найбільш незахищених верств населення (пенсіонери, працівники бюджетної та соціальної сфер, бідні люди). Головним економічним ворогом таких громадян є інфляція, а також неконтрольована різка девальвація національної валюти, яка також призводить до знецінення доходів і заощаджень через високу інфляцію. Ми вважаємо, що державна антициклічна політика (сукупність монетарної та бюджетної політики) не повинна ставати причиною фінансової дестабілізації економіки, як це було в минулому.

Сьогодні громадяни України платять один з найвищих у світі податків зі своїх заробітних плат - за цим показником в рейтингу DoingBusiness Україна посідає друге місце в Європі. Податкове навантаження на оплату праці в нашій країні близьке до найбільш високого в світі латиноамериканського рівня, в українців відбирається до бюджету та соціальних фондів близько третини їхніх трудових доходів.

Розрив між максимальною і мінімальною пенсією в країні складає більше 60 разів, а одержувачами великих пенсій, є, як правило, заможні домогосподарства, члени яких багато заробляли, коли працювали, або займали посади в держапараті, що дозволяють отримувати привілейовані спецпенсії.

розширення сфери застосування праці та стимулювання зацікавленості роботодавців у створенні нових робочих місць

посилення мотивації до легальної зайнятості та підвищення державних гарантій в оплаті праці

збереження робочих місць та недопущення масового звільнення працівників підприємств

підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення механізму регулювання трудової міграції

сприяння зайнятості осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці

Вироблення і реалізацію ефективної державної політики в галузі охорони праці, що має базуватися на принципах охорони життя і здоров`я працівників, повної відповідальності роботодавців за створення належних, безпечних та нешкідливих умов праці.

Пріоритетність у встановленні єдиних вимог з охорони праці для всіх підприємств та суб`єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності.

Негайне прийняття нового Трудового кодексу України, який би забезпечував відстоювання передбачених Конституцією України трудових прав та гарантій працівників і був би спрямований на створення належних умов праці та забезпечення захисту інтересів працівників і роботодавців в умовах ринкової економіки та євроінтеграції.

заборона необґрунтованого звільнення працівників, а також звільнення працівників у випадку їхньої участі у робочих страйках

створення механізму регулювання умов праці за допомогою проведення переговорів на добровільній основі між об`єднаннями роботодавців і працівників

забезпечення здійснення більш відкритої та прозорої політики при прийнятті актів законодавства про працю

створення належних умов і рівних прав працівникам для їх професійного зростання

недопущення дискримінації у сфері праці, що відповідає нормам Директиви Ради 2000/43/ЄС від 06.2000 щодо імплементації принципу рівності між особами незалежно від расової чи етнічної приналежності

держава повинна забезпечити медичне страхування всім громадянам, які перебувають на державному забезпеченні, працівникам бюджетної сфери і дітям

Також посилити вплив на призначення поліцейських на посаду через формування поліцейських комісій, більшість в яких будуть складати представники громадянського суспільства - відомі правозахисники, адвокати, юристи. Важливо одначасно зі збільшенням віповідальності правоохоронців забезпечити гідну оплату їхньої праці та належне матеріально-технічне забезпечення їхньої діяльності.

Необхідне узгодження місії кожного міністерства, структури його апарату та складу його системи, підготовка зелених і білих книг та проектів стратегій розвитку відповідних сфер, конкурсний відбір працівників до апарату міністерств. При цьому доцільно починати з мінімальної чисельності службовців, але зразу забезпечувати їм належний рівень зарплати.

Кардинальне, радикальне і швидке поліпшення державного апарату є однією з головних потреб економіки України. Однією з головних проблем у чинному апараті є вкрай низький рівень оплати праці, що не дозволяє залучити на державну службу компетентних і мотивованих на чесну та ефективну роботу людей. Це пов`язано з роздутими штатами і дуже великою кількістю чиновників - фактично, в організації своєї держслужби України погналася за кількістю на шкоду якості і побудувала величезного неповороткого і некомпетентного монстра, нездатного впоратись з сучасними завданнями та викликами.

провести скорочення чиновників в державному апараті. При цьому загальний фонд оплати праці не буде змінюватися, а заробітна плата звільнених чиновників буде спрямовуватись на підвищення зарплат тих, хто займе місце в новому, меншому, але ефективнішому апараті

встановлення адекватних рівнів оплати праці на державній службі для забезпечення належної мотивації та доброчесності. При цьому для мінімізації незаконного суб`єктивного впливу керівників на службовців, їх відданості виключно закону, необхідно збільшити до 80- 90% частку посадового окладу у структурі заробітної плати чиновників

на період російської окупації економічні відносини з цими територіями повинні бути припинені, соціальні зобов`язання відкладені (пенсії та допомоги за цей період в повному обсязі будуть виплачені після повернення повного контролю над територіями і тільки громадянам, які не брали участі в терористичних формуваннях і не працювали в окупаційній адміністрації);

Для подолання дефіциту електроенергії необхідне підвищення частки електростанцій, що працюють не на спалюванні викопного палива,- атомних електростанцій, гідроелектростанцій і станцій, що використовують поновлювані джерела енергії.

Центральна і Північна Україна Це завдання в деяких містах вже успішно вирішується на рівні окремих підприємств і житлових будинків. Біопаливні котельні вже працюють в Київській області, Харкові та Вінниці. Слід поширити цей досвід на всю країну. Особливо перспективно в цьому плані виглядає північ України - Сумська, Чернігівська, Житомирська та Рівненська області, де після лісозаготівель залишається багато сировини, але поки немає великих проектів біо-ТЕС. Уданому регіоні можна запропонувати програму утилізації відходів лісозаготівель з метою подальшого їх спалювання в паливних котлах. У перспективі електроенергію, вироблену біо-ТЕС північних областей України, можна буде навіть експортувати до Білорусі.

Західна Україна - регіон, що має перспективи і в традиційній енергетиці, і у відновлюваній. Запаси Львівсько-Волинського кам`яновугільного басейну дозволяють не лише забезпечувати паливом сам регіон, а й постачати вугілля в інші області України. У регіоні вже було успішно реалізовано кілька програм інвестицій в енергоефективність підприємств харчової промисловості (зернопереробні підприємства, пивоварні та ін.). Високий рівень розвитку сільського господарства і харчової промисловості на Західній Україні означає, що тут потрібно будувати ТЕС, які працюють на відходах агровиробництва (біомасі). Термін окупності цих станцій в нинішніх умовах досить короткий - до 5 років.

Цілеспрямоване інтегрування економіки України у світове господарство та окремих його сегментів, зайняття власних ніш в міжнародному розподілі праці (авіабудування, ракетоносії, суднобудування, енергетика, с/г, металургія, продукція хімічної промисловості, IT, наукові розробки).

Стратегічне партнерство з ЄС ЄС перебуває у хворобливому і складному процесі створення архітектури своєї економічної і політичної системи, відчуває труднощі з інтеграцією недавно прийнятих нових членів - Румунії та Болгарії. Приєднання України до ЄС - справа середньострокової перспективи. На цей час завдання України - розвивати економічне співробітництво і створювати законодавство, що працює та відповідає критеріям вступу до ЄС, на даному етапі своєчасно імплементуючи Угоду про асоціацію.

5.10

Якщо ми спростимо і введемо справедливу прозору податкову систему, всі інші закони будуть відмінно працювати, тому що у вас будуть гроші.

На території України стане вигідно працювати і жити.

кредити подешевшають, а кращі банки світу захочуть працювати в Україні і забезпечать нам кредитирование за ставками нижче 5% річних.

Ми передамо всі навчальні заклади під управління педагогічних колективів, гроші будуть перераховуватися, за кожного підготовленого школяра і студента, а ціна буде залежати від рейтингу: чим більше бажаючих вступити на одне місце, тим дорожче буде коштувати навчання. Чим більше буде заробляти школа, тим більше буде зарплата у кожного працівника такої школи.

Громадяни країни матимуть привілеї: на всіх іноземних підприємствах, що працюють на безмитної території України, 90% робітників і службовців повинні бути громадянами України з зарплатою не менше $ 5 на годину.

Олега Ляшка

Українцям більше не потрібно буде давати хабарі. Радикальна партія знищить хабарництво. Почне працювати суспільний антикорупційний корпус - для реакції на скарги громадян. До складу цього корпусу увійдуть безкомпромісні ветерани воєнних дій на Сході. Інший дієвий інструмент - техніка провокування хабарів із негайним затриманням і покаранням хабарника. їх майно - офіційне і неофіційне - буде націоналізовано. Запрацює система контролю видатків - нехай кожен чиновник доведе легальність свого майна.

Повна люстрація - це проведення перевірки діяльності чиновників на місцях. Вона покаже: чи не крав, чи не брав хабарів, як ставився до людей. За результатами перевірки - чиновник або працює, або звільнений. Це значно скоротить чиновницький апарат. Залишаться лише справжні патріоти та професіонали. Працюватимуть вони краще і зарплатня у них буде вища.

Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Всегда есть что-то смешное в эмоциях тех, кого мы разлюбили. | Миллион книг по 50 рублей: книги по моделизму. Магазин Мир Моделиста. || |Ни одно желание не дается тебе отдельно от силы, позволяющей его осуществить.| |Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.| |Можно ли дочитать книгу, если, пока вы читали, у вас умер муж?|