А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Реформувати правоохоронну систему (суди, міліцію, СБУ, прокуратуру) - значить, створити передумови успішності всіх змін, в тому числі й в економіці. Тільки незалежний суд може забезпечити захист прав та свобод і недоторканість власності, що важливо для притоку в країну інвестицій.

Відродження

за надання місцевим громадам права створювати муніципальну міліцію.

захисників Вітчизни

Данное слово не найденно в программе.

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

Діяльність українських судів, прокуратури, СБУ, міліції, держслужби продовжує залишатися корумпованою та мас бути приведена до стандартів і антикорупційних вимог ЄС.

Ми запровадимо мораторій на всі види перевірок малого і середнього бізнесу, поки не буде проведено реформування всіх контролюючих органів, повноваження яких треба обмежити до рівня європейських аналогів. В першу чергу, слід ліквідувати такий репресивний орган, як податкова міліція, і натомість провести широку податкову амністію. Одним із гарантів розвитку бізнесу в Україні також має стати створення інституту бізнес-омбудсмена, який захищатиме підприємців від незаконних дій чиновників, сприятиме спрощенню умов для відкриття та ведення власної справи.

В рамках реформи надамо право обласним та районним радам формувати власні виконавчі комітети та муніципальну міліцію. Тобто, керувати областю та районом будуть обрані місцевими мешканцями депутата та голови відповідних рад. Саме ці, обрані громадою люди, будуть нести відповідальність за виконану роботу перед місцевими мешканцями на кожних наступних виборах.

Свобода

Данное слово не найденно в программе.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

Данное слово не найденно в программе.

САМОПОМІЧ

Перетворення міліції з карального органу в орган охорони публічного порядку та боротьби зі злочинністю

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Система органів, на які покладається забезпечення правопорядку на території держави, складається із - кримінальної поліції і муніципальної міліції.

Муніципальна міліція органом, який забезпечує правопорядок в межах території, на яку поширюється юрисдикція відповідного місцевого самоврядування. Муніципальна міліція підпорядкована виконавчому органу місцевого самоврядування та підзвітна представницькому органу місцевого самоврядування. Утримання її здійснюється за рахунок місцевого бюджету. До складу муніципальної міліції належатимуть як постійно найняті службовці, так і добровольці (волонтери), які згодились епізодично виконувати функції охорони громадського порядку не на постійній основі. Повноваження і обов`язки у цих двох категорій представників муніципальної міліції під час здійснення охорони громадського порядку однакові. Керівник муніципальної міліції, або обирається населенням шляхом загальних виборів, або призначається місцевим представницьким органом.

5.10

Контрактна армія і гідне фінансування міліції, вільне володіння зброєю Правозахисник і військовослужбовець повинні отримувати зарплату не нижче $ 1 000.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Самые лучшие праздники – те,что происходят внутри нас.| |Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.| | Когда отец посвящает себя своему сыну, оба смеются, когда сын посвящает себя своему отцу, оба плачут.| | Боязливая и мечтательная нерешительность ползет за ленью и влечет за собой бессилие и нищету.| |Что бы ни случилось в доме, воровство или убийство, все равно люди должны завтракать.|