А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

Данное слово не найденно в программе.

захисників Вітчизни

Зовнішня політика України насамперед будується на основі економічної могутності Української держави, безпечного міжнародного оточення, заснованого на рівноправних та довірчих міжнародних стосунках, взаємовигідних зовнішньоекономічних відношеннях, що впливають на розподіл експортного ринку збуту, входженні держави у міжнародні політичні та торговельні організації.

приведення до міжнародних стандартів законодавства України по страхуванню інвестиційних ризиків, що регулює зовнішню торгівлю та митні процедури, створює необхідні умови для вступу України у Міжнародну торговельну організацію

розвитку рівноправних, цивілізованих міжнародних стосунків з прикордонними країнами, ліквідація митних та прикордонних переходів, вільного переїзду громадян України до сусідніх країн на підставі укладання двосторонніх або багатосторонніх міждержавних угод

розширення всебічних зв`язків України з Організацією Об`єднаних Націй, Організацією Безпеки і Співробітництва у Європі та іншими міжнародними організаціями в питаннях ядерного роззброєння, забезпечення миру в усьому світі , створення системи загальноєвропейської безпеки

збереження без`ядерного статусу України за умов послідовної миролюбної міжнародної політики, укладання міжнародних угод та впровадження конкретних заходів щодо скорочення та обмеження обсягів ядерної зброї , перетворенню Європи на без`ядерний континент

Сильна Україна

Проведення виборів до органів місцевого самоврядування на Донбасі під моніторингом міжнародних організацій

Переговори з міжнародними партнерами України про відкриття для наших підприємств ринків ЄС, США та інших країн, щоб компенсувати падіння російського ринку

Батьківщина

На жаль, українська влада до сьогодні не започаткувала жодного судового процесу в міжнародних судах проти країни-агресора. Більше того, вимагаючи від США, ЄС та інших країн світу введення жорстких санкцій відносно Росії, влада не запровадила жодних власних фінансово-економічних санкцій проти окупантів. Все це є проявом слабкості та некомпетентності. Ми виправимо цю ситуацію.

рішуча протидія російській агресії в міжнародних організаціях і судах;

Свобода

Підняти Державні Прапори України над усіма об`єктами, орендованими ЧФ РФ та встановити порядок використання іноземної державної символіки на території України відповідно до законодавства України й міжнародних норм.

Здійснити в односторонньому порядку та згідно з міжнародними стандартами перерахунок орендних ставок за перебування ЧФ РФ на території України.

Запровадити постійне безперешкодне фахове інспектування військових об`єктів ЧФ РФ на території України щодо відповідності їхнього функціонування до законів України та підписаних міжнародних угод. Вимагати від РФ детальних щоквартальних звітів про перебування на території України (включно з територіальними водами та континентальним шельфом) зброї та боєзапасу.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

активності та ініціативності у виробленні спільних міжнародних проектів

Створення сприятливого міжнародного іміджу України, формування необхідних інформаційних та правових умов для просування вітчизняних товарів на зовнішні ринки через активну і виважену участь України в роботі ООН, ЮНЕСКО, ПАРЄ, СНД, ЕврАзЕс, міжнародних економічних, торговельних та інших організацій.

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Проводити фінансову політику в інтересах національної економіки та громадян. Вирішити проблему боргу без шкоди для майбутнього країни. Опозиційний блок доб`ється вигідних умов співпраці з міжнародними кредиторами і перегляду домовленостей за програмою з МВФ. Україна поверне собі репутацію надійного партнера і країни, привабливої для інвестицій.

УКРОП

Націоналізація здійснюватиметься на підставі оцінки вартості підприємств на дату їх приватизації з боку міжнародних компаній великої четвірки .

Для підвищення ефективності роботи державних компаній управління ними має бути передане міжнародним керуючим компаніям з бездоганною репутацією, які працюють в умовах прозорої звітності й зацікавлені в підвищенні прибутковості.

Вища рада юстиції (судової влади), як конституційний орган, відповідальний за формування суддівського корпусу і дотримання суддями, встановлених до них вимог Конституції і законів України (суд над суддями), має формуватися шляхом всенародних виборів. До тієї частини членів Вищої ради юстиції, яка, відповідно до міжнародних стандартів має складатися із суддів, можуть бути обрані лише судді у відставці, що має унеможливити вплив на них діючого суддівського корпусу.

У міжнародних відносинах Україна дотримується ліберальних цінностей, включаючи пріоритет дотримання прав людини, захисту комерційних інтересів та республіканських інститутів.

Стратегічне партнерство зі США та Великою Британією США продовжують залишатися лідером світової економіки, торгівлі і фінансів, а також військових технологій. У міжнародних відносинах США суворо дотримуються ліберального концепту, сприяючи розвитку демократії в усьому світі. Невдалий досвід перетворення політичних систем Афганістану та Іраку навчив США враховувати особливості політичної культури країн, що розвиваються, і діяти поступально, віддаючи перевагу глибинним змінам.

Поновлення повноцінних відносин з РФ можливо тільки після повернення нею окупованих територій, включаючи Крим, виплати репарацій і проведення міжнародного трибуналу над вищими посадовими особами РФ, винними у вчиненні міжнародних злочинів в Україні, а також публічної відмови РФ від імперських амбіцій та ідей русского мира .

Поступове впровадження європейських екологічних стандартів . Використання кращих європейських практик, методик та інструментів. Інформування та консультаційна допомога бізнесу щодо впровадження екологічних стандартів. Залучення міжнародних, в першу чергу європейських, організацій та фондів до фінансування природоохоронних проблем загальносвітового значення (збереження ландшафтного та біорозмаїття, екологічна мережа, атмосферні викиди)

5.10

Внаслідок цього Україна стане безмитної територією для всього людства, раєм для міжнародних інвесторів, корпорацій і підприємств з усього світу.

Олега Ляшка

Будемо вимагати списання 75 % зовнішніх міжнародних кредитів, бо гроші у борг брали чиновники - казнокради.

Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Мы – жертвы чумы двадцатого века, но это не Черная Смерть, а Серая Жизнь.| | Боязливая и мечтательная нерешительность ползет за ленью и влечет за собой бессилие и нищету.| | Видеть и чувствовать — это быть; размышлять — это жить.| | Доброта в женщине, а не соблазнительные взоры завоюют мою любовь.| ||