А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Уроки останніх місяців свідчать: Україна сама мусить забезпечити свою оборону. Необхідне істотне, в рази, збільшення витрат на відновлення, модернізацію та посилення Збройних Сил та інших структур, від яких залежить захист від зовнішньої агресії. Історія вчить: «хто не хоче годувати свою армію, той годує чужу» або «хочеш миру - готуйся до війни». Часи невиправданого пацифізму минули. Зміцнення обороноздатності країни має стати загальнонаціональною справою, ділом всіх та кожного. Наш ВПК здатний задовольнити більшість потреб армії і дати поштовх реіндустріалізації - відродженню промислового потенціалу України.

Відродження

Данное слово не найденно в программе.

захисників Вітчизни

Данное слово не найденно в программе.

Сильна Україна

Професійна армія розвиток України неможливий без сучасної професійної армії , яка здатна дати відсіч будь- якій зовнішній агресії .

Професійна армія Ухвалення нової воєнної доктрини, яка буде відображати сучасний стан загроз і ризиків для безпеки країни.

Професійна армія Реформування структури і принципів фінансування Збройних Сил України. Пріоритети – висока зарплата і соціальний захист солдат і офіцерів, впровадження сучасних типів озброєнь.

Професійна армія Створення нового мобілізаційного плану, що спирається, насамперед, на наявний кадровий резерв зі співробітників правоохоронних органів.

Розпочати створення професійної армії , що також сприятиме працевлаштуванню громадян.

Батьківщина

Необхідно негайно і багатократно посилити нашу оборону: поміняти слабких та некомпетентних генералів, які стоять на чолі армії, терміново закупити високоефективну зброю і техніку, запустити на повну потужність нашу оборонну промисловість, яка є однією з найпотужніших в світі.

Ми також розслідуємо діяльність корумпованих генералів та високо посадовців, які прямо зараз, під час війни, продають українську зброю та техніку, і це тоді, капи вона життєво потрібна українській армії на передовій. Ті генерали, які кидають наших солдат, офіцерів та добровольців на смерть, подібно Іловайському котлу та іншим пасткам. Ті, хто втікає з поля бою та залишає військо беззбройним - буде притягнутий до кримінальної відповідальності, в тому числі, за державну зраду. П`ята колона Кремля в українській владі та українській армії буде виявлена та повністю ліквідована.

НАТО - це гарантія безпеки, це оборонний щит із 28 держав світу. Тут діє принцип «один за всіх і всі за одного», який означає, що напад на будь - яку державу-члена Альянсу, навіть найдрібнішу, розцінюється, як напад на всіх. Будучи членом НАТО, Україна платитиме за обороноздатність менше, ніж якби нам довелося відбудовувати нашу оборонну промисловість і армію самотужки.

В процесі реформ, відповідно до НАТОвських стандартів, зміниться і наша армія. Україна отримає сильне, професійне, сучасне військо. З корупцією, розкраданням майна та «дідівщиною в збройних силах також буде покінчено. Проте НАТО — це не лише зброя і оборона. Це розвиток економіки, нові робочі місця та значний притік іноземних інвестицій. Але головне, НАТО — це захист таких цінностей, як свобода, демократія, права людини і верховенство закону.

Ми вважаємо зрадою ідеалів Революції Гідності нинішнє виділення банкам, що належать родині та оточенню Януковича, мільярді гривень фінансової допомоги, яке було здійснено Національним банком України. Є недопустимим відшкодування олігархам і чиновникам-бізнесменам мільярдів гривень ПДВ у той час, коли громадяни по копійці збирають на армію. Це не наші цінності — з такими аморальними речами просто неможливо миритися. Всі посадовці), які сьогодні будують такі корупційні оборудки, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, незважаючи на партійну приналежність.

Свобода

Визнати боротьбу, яку до кінця 50-х років проводила Організація Українських Націоналістів (ОУН) та Українська Повстанська Армія (УПА), національно-визвольною боротьбою Українського народу. Визнати вояків УПА та підпільників ОУН учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Оголосити 14 жовтня (св. Покрови - покровительки українського козацтва, день створення УПА) державним святом - Днем Української Зброї. Скасувати святкування 23 лютого - так званого дня захисника вітчизни (совєцької армії).

Розробити і планомірно впровадити до 2017 року нову програму реформи та побудови українського війська, яка забезпечить реальну обороноздатність держави. Створити високотехнічну і професійну контрактну армію - регулярні війська. Заснувати народний резерв ЗСУ.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

перехід до професійної армії та контрактних форм проходження військової служби з урахуванням фінансових можливостей держави

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

надолуження розриву в технологічному розвитку Збройних сил: збільшення фінансування армії (закупівлі, розробки, заробітна плата) щонайменше до 5% ВВП.

Професійна армія та Добровольчий корпус Основою захисту країни має стати професійна контрактна армія, в якій кожен військовий буде забезпечений високою зарплатою і повним соціальним пакетом для його родини.

Україна повинна активно співпрацювати з цими великим державами в усіх сферах, починаючи з військової, військово- технічної та енергетичної сфер, включаючи мирний атом і космос. Українську армію і військову промисловість потрібно послідовно переорієнтувати на стандарти НАТО. Також зараз необхідна активізація переговорного процесу зі сторонами Будапештського Меморандуму (США, Великою Британією) стосовно вжиття ними комплексних и більш дієвих заходів в умовах російської агресії проти України.

5.10

Контрактна армія і гідне фінансування міліції, вільне володіння зброєю Правозахисник і військовослужбовець повинні отримувати зарплату не нижче $ 1 000.

Як тільки в Україні запанує мир, ми скасуємо військову повинність, перейдемо на високооплачувану контракт армію, яка буде однією з найбільш професійних і оснащених кращими високотехнологічними засобами, вона буде в 10 разів менше, але однією з найефективніших у світі.

Ми надамо військовим можливість вільно розпоряджається бюджетами армії і купувати високотехнологічні та ефективні озброєння з будь-яких підприємств і країн світу.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Есть ли что-нибудь чудовищнее неблагодарности человека?| || |Увлекшись ревнивой подозрительностью, можно оскорбить и совершенно невинного человека.| | Боязливая и мечтательная нерешительность ползет за ленью и влечет за собой бессилие и нищету.| |Над чем бы ученые ни работали, у них все равно получается оружие.|