А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Особливу увагу слід надавати захисту українців Криму та кримських татар як корінного народу Криму.

Пріоритетом стануть політична та дипломатична боротьба за повернення тимчасово окупованого Криму, збереження територіальної цілісності України.

Відродження

повернення АР Крим до складу України мирними засобами

захисників Вітчизни

запровадження законодавчих норм дисциплінарної , адміністративної та кримінальної відповідальності суддів за порушення присяги, закону і прав громадян при здійсненні правосуддя; виборності голів обласних та районних державних адміністрацій

впровадження механізму негайного публічного державного та громадського осуду державних службовців усіх рангів і народних депутатів усіх рівнів за посадові злочини, хабарі , приховування доходів, лобіювання інтересів окремих підприємців та притягнення винних до адміністративної й кримінальної відповідальності

невідворотності кримінальної відповідальності за відкриття закордонних банківських рахунків з порушенням чинного законодавства України, а також приховування доходів і несплату податків у законодавчо визначених розмірах;

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

Ми також розслідуємо діяльність корумпованих генералів та високо посадовців, які прямо зараз, під час війни, продають українську зброю та техніку, і це тоді, капи вона життєво потрібна українській армії на передовій. Ті генерали, які кидають наших солдат, офіцерів та добровольців на смерть, подібно Іловайському котлу та іншим пасткам. Ті, хто втікає з поля бою та залишає військо беззбройним - буде притягнутий до кримінальної відповідальності, в тому числі, за державну зраду. П`ята колона Кремля в українській владі та українській армії буде виявлена та повністю ліквідована.

Українці перемогли режим Януковича, але його ставленики нікуди не поділися. Вони відкуповуються в корумпованій Генеральній прокуратурі та уникають кримінальної відповідальності за свої злочини. Вони знову намагаються пролізти у Верховну Раду і навіть призначаються на нові високі посади. Це суперечить волі народу та вимогам Революції Гідності.

Ми за впровадження максимально жорсткої кримінально? відповідальності за корупцію та хабарництво. Неприпустимим є призначення на державні посадо тих, хто попередньо не позбувся власного бізнесу та буде використовувати владу для того, щоб примножувати власні статки. Ми звертаємося до Президента України негайно продати свою бізнес-імперію, яка частково знаходиться в Російській Федерації, бо вважаємо посаду Президента України несумісною з веденням багатомільярдного бізнесу.

Ми вважаємо зрадою ідеалів Революції Гідності нинішнє виділення банкам, що належать родині та оточенню Януковича, мільярді гривень фінансової допомоги, яке було здійснено Національним банком України. Є недопустимим відшкодування олігархам і чиновникам-бізнесменам мільярдів гривень ПДВ у той час, коли громадяни по копійці збирають на армію. Це не наші цінності — з такими аморальними речами просто неможливо миритися. Всі посадовці), які сьогодні будують такі корупційні оборудки, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, незважаючи на партійну приналежність.

Необхідно сформувати кваліфікацій-дисциплінарні комісії за участю громадянського суспільства і покласти на них контроль за діяльністю судів. Дати цим комісіям право накладати на судців дисциплінарні стягнення, ініціювати притягнення їх до кримінальної відповідальності та звільнення з посад. Ми маємо провести люстрацію суддів, причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.

Ми маємо політичну волю притягнути до кримінальної відповідальності високопосадових корупціонерів.

Свобода

Запровадити в кримінальному законодавстві принцип чим вища державна посада, тим вищий рівень відповідальності за скоєний злочин

Запровадити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.

Скасувати депутатську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів. Заборонити притягнення до юридичної відповідальності депутатів усіх рівнів за їхню політичну позицію, висловлювання і характер голосування в радах та їхніх органах (окрім випадків антиукраїнської, антидержавної, українофобської діяльності).

Посилити кримінальну відповідальність за злочини, пов`язані з рейдерськими захопленнями підприємств, земель тощо. Створити правові умови для боротьби громади з незаконними забудовами.

Запровадити кримінальну відповідальність за ерозію ґрунтів унаслідок людських дій. Посилити кримінальну відповідальність за незаконне заволодіння ґрунтами.

Скасувати криміналізований податок на додану вартість. Запровадити єдиний соціальний податок з доходів громадян з прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою у розмірі 20%. Не оподатковувати доходи громадян у розмірі мінімальної заробітної плати. Встановити прогресивні податки на розкіш (на нерухомість, предмети розкоші тощо). Направляти як мінімум 30% надходжень від податків на розкіш на зниження споживчих цін на товари першої необхідності.

Забезпечити абсолютну прозорість НБУ та доступність для правоохоронних органів. Обмежувати незалежність НБУ при надзвичайних економічних ситуаціях, наприклад, економічній кризі, війні. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну та іншу політику НБУ, яка призводить до зубожіння широких верств населення. Ухвалити закон про золотовалютні резерви держави.

Реалізувати програму Репродуктивне здоров`я нації . Заборонити переривання вагітності, окрім випадків, зумовлених медичними показаннями та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування. Прирівняти у кримінальному законодавстві незаконне здійснення абортів до замаху на вбивство.

Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв у будь-якій формі на всій території України. Встановити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії (у тому числі так званих легких наркотиків ) та сексуальних збочень.

Дозволяти продаж генетично-модифікованих продуктів харчування лише з чітко видимим спеціальним маркуванням і тільки в спеціалізованих відділах торговельних закладів. Посилити кримінальну відповідальність за недотримання правил маркування та торгівлі генетично-модифікованими продуктами харчування.

Дозволити набувати громадянство України у виняткових випадках особам, які легально проживають в Україні не менше ніж 15 років, вільно володіють українською мовою, знають українську історію та зміст Конституції України, склали присягу на вірність Україні та відмовилися від всіх громадянств, до яких належали. Заборонити цим особам набувати громадянство України, якщо їх притягали до кримінальної відповідальності.

Передбачити сувору кримінальну відповідальність за незаконне надання та отримання громадянства.

Збільшити обов`язкові квоти ефірного часу на радіо та ТБ і екранного часу в кінопрокаті для виробленого в Україні україномовного аудіовізуального продукту і ґарантувати його рівномірну присутність в ефірі впродовж доби. Запровадити жорстку кримінальну відповідальність за недотримання цих квот.

Поновити кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-33 рр., який визнано державою геноцидом українського народу, тобто злочином, до якого не застосовуються терміни давності. Здійснити публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької і такої, що завдала невиправної шкоди українському народові.

Запровадити сувору кримінальну відповідальність за публічне заперечення Голодомору як геноциду української нації.

Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку злочинців, які нищили українську націю і після виявлення притягати їх до кримінальної відповідальності.

Реорганізувати та посилити берегову охорону чорноморського узбережжя. Встановити на стратегічно важливих напрямках на чорноморсько-азовському узбережжі України протикорабельні та протичовнові ракетні комплекси для захисту водного простору, розмістити сучасні протиповітряні протиракетні комплекси для прикриття військ берегової охорони та морської піхоти ВМС. Збільшити чисельність військ у Криму, переоснастити їх сучасними ракетно-артилерійськими установками та бронетехнікою для швидкого розгортання та протидії можливій агресії.

Винести на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.

Надати Севастополю право вільного порту (на зразок порто-франко ). Запровадити пільговий податковий режим для курортно-рекреаційної економічної діяльності на території Південного та Західного узбережжя Криму.

Розробити на рівні РНБО програму односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов`язань щодо виведення ЧФ РФ з території України до 2017 року. Вимагати негайного виведення ЧФ РФ із Криму, якщо Російська Федерація і далі порушуватиме закони України та підписані міжнародні угоди.

Здійснити повну ревізію прав власності та прав використання землі та майнових об`єктів на території Криму.

Ухвалити державну програму інтеґрації в українське суспільство його кримської частини, що передбачало б економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню інтеґрацію.

Упровадити державні програми представлення української культури та мистецтва в Криму. Надавати на конкурсній основі державну підтримку осередкам української культури та україномовним ЗМІ у Криму.

Забезпечити українцям Криму безперешкодний доступ до україномовних ЗМІ та книгарень за допомогою цільових дотацій з державного бюджету.

Забезпечити українцям Криму можливість безперешкодно здобувати освіту рідною мовою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

Наш край

Виклики сьогодення та погіршення економічного стану громадян призводять до ускладнення криміногенної ситуації. Ми мусимо об`єднати зусилля для протидії криміналізації суспільства і забезпечення безпечного середовища.

НОВА ПОЛІТИКА

Данное слово не найденно в программе.

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Установити диктатуру закону на всій території України. Присікти в Україні екстремізм, радикалізм і кримінальну злочинність. Припинити політичні переслідування. Захистити українську демократію від загрози авторитаризму і мілітаризації суспільства.

УКРОП

у такому випадку громадяни звільняються від кримінальної відповідальності за порушення і отримують право на легалізацію багатства за пільговою ставкою - 10% (платежі можуть бути розділені на 10-річний період за бажанням).

Люстрація не тільки чиновників, а й власників бізнесу і найманих менеджерів, які заплямували репутацію отриманням ренти з держави. Заборона на зайняття керівних посад (у тому числі в приватному бізнесі; не формально, а по факту: якщо в суді доведено фактичне виконання керівних обов`язків - кримінальна відповідальність) у разі звинувачення в шахрайстві (наприклад, доведення банків до банкрутства, нелегальне нарахування платежів за комунальні послуги і т.д.).

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС - реформування чинного КК, включаючи запровадження кримінальних проступків

КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС — має врегулювати процес розслідування справ про кримінальні правопорушення (злочини і проступки) та їх розгляду судами

Передбачити впровадження дієвого інструменту протидіі корупції, особливо щодо чиновників та представників правоохоронних органів. Для цього може бути законодавчо закріплено права громадян застосувати пристрій прихованого аудіо- та відеозапису для фіксування факту вимагання хабара чиновником. Необхідно дозволити використання цього запису для подання у суд або у слідчі органи - як підстави для автоматичного (впродовж 24 годин) відкриття кримінального провадження щодо хабарника. Це б дозволило в лічені місяці розпочати тисячі кримінальних проваджень проти хабарників і отримати рішення суду про їхнє засудження.

Державна система судів поділяється на три види загальної юрисдикції - адміністративну, кримінальну, цивільну. В цивільній юрисдикції може бути внутрішньовидова спеціалізація, що має особливості у розгляді спорів між суб`єктами господарювання (комерційні палати).

обирати таких суддів віком не молодших 35 років - вперше на 5 років, а потім не більше двох разів по 10 років. У кримінальному судочинстві в системі державних судів розгляд справ по суті (перша інстанція), у випадках встановлених законом, має здійснювати традиційно відомий суд присяжних. Склад такого суду формується стороною захисту і стороною обвинувачення за взаємною згодою. Професійний суддя (головуючий) може втручатися у цей процес лише з метою розв`язання спірної ситуації між стороною захисту і стороною обвинувачення, не беручи безпосередньої участі у відборі присяжних. До виконання громадянських обов`язків присяжних залучається все населення відповідного судового округу за виборчими списками. Головною ознакою такого суду має бути те, що він приймає рішення без участі професійного судді (справжній суд народу) і його виправдувальний вердикт не може бути оскаржений стороною звинувачення.

Для здійснення судочинства в окремих категоріях кримінальних і цивільних справ доцільно зберегти інститут народних засідателів.

Муніципальні суди - не є державними судами, тому за своєю суттю вони є судами народу, тобто населення, яке мешкає на відповідній території місцевого самоврядування. Суддів муніципальних судів шляхом вільних і прямих виборів обирає населення відповідної одиниці місцевого самоврядування строком на 3 роки. Такі судді не обов`язково повинні мати юридичну освіту. Компетенція таких муніципальних судів стосується цивільних і кримінальних (проступки) справ, зазначених у процесуальних законах. Оскарження рішень цих судів може бути здійснено у місцевий державний суд.

Прокурори складають автономну систему при державних судах України. Прокурорські служби (офіси) є складовим елементом судового устрою України. Прокурори виконують дві функції: 1) суспільного обвинувачення від імені народу відповідної особи у вчиненні кримінально караного діяння; 2) нагляд за дотриманням закону і прав людини органами, що здійснюють розслідування вчинених кримінальних правопорушень. Зважаючи на вказані функції, основну кількість прокурорів має бути зосереджено у місцевих судах, що здійснюють судочинство як перша інстанція. Конституційні положення щодо прокуратури мають бути відображені у розділі, що унормовує судовий устрій держави.

Система органів, на які покладається забезпечення правопорядку на території держави, складається із - кримінальної поліції і муніципальної міліції.

Кримінальна поліція є загальнодержавним автономним органом, який організаційно перебуває в структурі Міністерства внутрішніх справ. Основною функцією кримінальної поліції є оперативна і слідча діяльність стосовно виявлення, встановлення і переслідування осіб, які вчинили кримінально карані правопорушення, що законом визначені як злочини. Ця структура діє незалежно від органів місцевого самоврядування і підзвітна лише центральним органам державної влади.

Але якщо зайняти пасивну позицію - як це робить нинішня влада, ці території будуть втрачені Україною назавжди. Це посилить симпатії до сепаратистів та РФ жителів території Донбасу, що перебуває зараз під контролем України, створить загрозу її відторгнення і призведе до дестабілізації в інших областях Сходу і Півдня України. У період до повернення Донбасу та Криму під контроль України треба вести активну роботу з жителями цих територій, показуючи, що в Україні вони і їхні діти мають більше перспектив, прав, свобод і можливостей, ніж під окупацією держави-ізгоя.

Донбас і Крим - це Україна, там живуть громадяни України, держава відповідальна за них

Поновлення повноцінних відносин з РФ можливо тільки після повернення нею окупованих територій, включаючи Крим, виплати репарацій і проведення міжнародного трибуналу над вищими посадовими особами РФ, винними у вчиненні міжнародних злочинів в Україні, а також публічної відмови РФ від імперських амбіцій та ідей русского мира .

Україна докладатиме всіх зусиль для організації такого трибуналу найближчим часом. Для цього терміново повинен бути ратифікований Римський статут Міжнародного кримінального суду.

5.10

Данное слово не найденно в программе.

Олега Ляшка

Ми зробимо можливим повернення ядерного статусу Україні. Десепаратизація - це знешкодження внутрішніх ворогів. Будуть покарані політично і кримінально: перевертні та саботажники із Верховної Ради, чиновники-сепаратисти на Сході, продажні менти і крадії- бізнесмени, які платять найманцям за вбивство українців. Олігархи, які напряму організовували сепаратистів, віддадуть державі своє майно.

Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Ни одно желание не дается тебе отдельно от силы, позволяющей его осуществить.| |Завтра никогда не наступает; длится вечное сегодня.| | Унынье — не лекарство, горький яд, когда поправить дело невозможно…| |Когда мужчина любит женщину, он жертвует ради нее лишь частью своей жизни. Женщина, когда любит, жертвует всем. | | Мы знаем, кто мы есть, но не знаем, кем мы можем быть.|