А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Україна має все необхідне, щоб забезпечити добробут. Ми вміємо і хочемо жити власною працею, здатні бути творчими та інноваційними, вчимося не бути заздрісними і щиро радіти успіху сусіда чи колеги. Але ми втрачаємо можливості й досі пасемо задніх. Чому? Тому що на відміну від нас країни Центральної та Східної Європи будують економіку вільної конкуренції, нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці і постійного самовдосконалення. В такій системі найрозумніші, найпрацьовитіші і найенергійніші не ховають свої гроші в подушку, а інвестують їх в нові бізнеси, даючи тим самим роботу і шанс на успіх тисячам і мільйонам своїх співвітчизників. Партія виступає за впровадження реальної конкурентної економічної моделі в Україні.

Антимонопольний комітет має стати ключовим економічним регулятором. Поле його діяльності - від забезпеченім вільної конкуренції у великому бізнесі до гарантій малому підприємництву. Так само це стосується якості та вартості послуг в житлово-комунальній сфері, де теж орудує жахлива монополія.

Потрібно зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки - зменшити, всі офшори - перекрити.

Необхідно утвердити систему спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу. Створити свою справу, взяти відповідальність на себе - це теж жити по-новому.

Відродження

Данное слово не найденно в программе.

захисників Вітчизни

Данное слово не найденно в программе.

Сильна Україна

Впровадити систему особистої відповідальності чиновників контролюючих органів за обґрунтованість і законність перевірок бізнесу

Запуск цільових програм державних гарантій під кредити для малого та середнього бізнесу в обсязі до 1% ВВП.

Впровадження п`ятирічного мораторію на податкові перевірки малого і середнього бізнесу з річним оборотом до 10 млн грн

Відкрити державну програму з пільгового кредитування та підтримки малого та середнього бізнесу.

Батьківщина

Ми за впровадження максимально жорсткої кримінально? відповідальності за корупцію та хабарництво. Неприпустимим є призначення на державні посадо тих, хто попередньо не позбувся власного бізнесу та буде використовувати владу для того, щоб примножувати власні статки. Ми звертаємося до Президента України негайно продати свою бізнес-імперію, яка частково знаходиться в Російській Федерації, бо вважаємо посаду Президента України несумісною з веденням багатомільярдного бізнесу.

Партія «Батьківщина» — це єдина політична сила, яка послідовно та віддано працює над підтримкою середнього класу, де б ми не були, при владі чи поза нею. Ми прагнемо повністю перезавантажити стосунки між державою та малим і середнім бізнесом, використовуючи кращі напрацювання і досвід грузинських реформ у цій сфері.

Щоб підтримати підприємницьку ініціативу громадян, необхідно запровадити заявницький принцип відкриття власної справи — для того, щоб започаткувати бізнес в Україні, достатньо буде лише повідомити контролюючі органи. Щоб мінімізувати вимагання хабарів, необхідно забезпечити надання через Інтернет усіх потрібних дозволів і погоджень. Підприємці повинні мати змогу користуватись загальною системою безкоштовної електронної звітності та отримати відкритий доступ до держзакупівель. При ньому необхідно гарантувати збереження спрощеної системи оподаткування для всіх підприємців.

«Батьківщина» підтримує ідеї радикального зменшення кількості податків для малого і середнього бізнесу. їх має лишитися не більше шести, а саму процедуру сплати цих платежів слід максимально спростити. Партія послідовно виступає за зменшення соціального внеску до 15%, радикальне скорочення кількості контролюючих органів, дозволів і ліцензій.

Ми запровадимо мораторій на всі види перевірок малого і середнього бізнесу, поки не буде проведено реформування всіх контролюючих органів, повноваження яких треба обмежити до рівня європейських аналогів. В першу чергу, слід ліквідувати такий репресивний орган, як податкова міліція, і натомість провести широку податкову амністію. Одним із гарантів розвитку бізнесу в Україні також має стати створення інституту бізнес-омбудсмена, який захищатиме підприємців від незаконних дій чиновників, сприятиме спрощенню умов для відкриття та ведення власної справи.

Партія вважає обов`язком допомагати молоді отримати успішний старт у житті. Необхідно почати виконувати вимогу Закону про гарантування першого робочого місця кожному молодому українцеві та розширити перелік професій, на які існує державне замовлення. Потрібно надати молодим людям доступ до бізнес-інкубаторів та інших форм розвитку власної справи, забезпечити можливості для отримання мікрокредитування та грантів на отримання вищої освіти і стажування в Європі.

Свобода

Зменшити фіскальний тиск держави на всі верстви, які виробляють національний продукт, зокрема дрібне та середнє підприємництво. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: малий бізнес - малі податки, великий бізнес - великі податки .

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані фахівці, у тому числі працівники бюджетної сфери - лікарі, вчителі та ін.), який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи (малого бізнесу) та максимально спростити дозвільну систему. Запровадити державну програму економічної просвіти громадян.

Наш край

Данное слово не найденно в программе.

НОВА ПОЛІТИКА

впровадженя системи технологічних кредитів на основі державно-приватного партнерства у банківській сфері для стимулювання активності малого та середнього високотехнологічного бізнесу;

спрощення процедур реєстрації та оподаткування малого і середнього бізнесу;

САМОПОМІЧ

Спрощення процедури надання адміністративних послуг для громадян та бізнесу.

Звільнення малого та середнього бізнесу від кріпацтва фінансово-промислових груп шляхом запровадження реальної антимонопольной політики.

Поєднання науки, освіти та бізнесу шляхом створення на базі університетів потужних науково-навчальних центрів та стимулювання наукових досліджень

Опозиційний блок

Викорінити корупцію. Ліквідувати тендерну мафію в країні. Забезпечити доступність адміністративних послуг, захистити бізнес від бюрократичного свавілля. Провести реформу судової влади, зробити українські суди незалежними від політиків. Захистити людей від кризи

Забезпечити підтримку національному товаровиробнику. Відновити експортний потенціал. Зняти політичні бар`єри для українських товарів та послуг на зовнішніх ринках. Гарантувати державні замовлення та інвестиції в розвиток національної економіки. Стимулювати створення робочих місць. До 25% зменшити єдиний соціальний внесок, скасувати військовий збір, ввести мораторій на НСД для аграріїв, а також на податкові зміни для малого та середнього бізнесу. Реалізувати державну програму відродження реального сектору національної економіки. Забезпечити зниження процентної ставки для українських виробників. Гарантувати стабільність гривні.

УКРОП

Люстрація не тільки чиновників, а й власників бізнесу і найманих менеджерів, які заплямували репутацію отриманням ренти з держави. Заборона на зайняття керівних посад (у тому числі в приватному бізнесі; не формально, а по факту: якщо в суді доведено фактичне виконання керівних обов`язків - кримінальна відповідальність) у разі звинувачення в шахрайстві (наприклад, доведення банків до банкрутства, нелегальне нарахування платежів за комунальні послуги і т.д.).

Природні монополії: регулювання тарифів природних монополій перекладається на режим RAB-тарифів (тарифи повинні забезпечувати нормальну дохідність на вкладений капітал). Для визначення тарифів враховується, який капітал був вкладений (по суті, ціна, сплачена при приватизації). Якщо цей капітал був невеликим (вартість активу при приватизації занижена) - тарифи будуть низькими і ведення бізнесу буде невигідним. У такому випадку у власника буде вибір - терпіти збитки або по суті доплатити за нечесну приватизацію.

Ухвалення спеціального закону про особливий режим оподаткування бізнесу, пов`язаного з агресором: 100% податок на прибуток не стратегічних підприємств з часткою російського капіталу більше 1%.

Мета змін у податковій сфері - перестати змушувати чесний бізнес і чесних громадян ухилятися від податків, зробити податкову систему дружньою, а не ворожою до них. Система оподаткування, що діє в Україні, є репресивної і глибоко корумпованою. Вона спрямована на те, щоб вичавити з бізнесу та громадян максимум грошей до бюджету, навіть якщо це вбиває бізнес і не дає громадянам чесно заробляти. Державна фіскальна служба володіє безпрецедентними можливостями для тиску на платників податків, а її співробітники активно зловживають цими можливостями для шантажу та здирництва. Збір податків здійснюється не виходячи з реальних можливостей економіки, а за планом, відірваним від економічної реальності. Щоб змінити це й зробити оподаткування дружнім стосовно громадян, необхідно змінити підхід до адміністрування податків. Державна фіскальна служба буде розділена на повністю ізольовані один від одного фронт-офіс і бек-офіс, у кожного з яких буде своя функція.

Фронт-офіс буде виконувати сервісну функцію - його завданням стане якісне обслуговування платників податків та взаємодія з бізнесом. При цьому жодних планів зі збору податків фронт-офіс виконувати не буде.

Завданням бек-офісу, що не взаємодіє безпосередньо з бізнесом і навіть не знає, який конкретно бізнес він перевіряє, буде аналіз податкових надходжень і виявлення порушень.

В Україні, однак, державне регулювання перетворилося на джерело збагачення для корумпованих чиновників. Замість того, щоб зробити регулювання максимально ефективним і, в той же час, дружнім для бізнесу та громадян, чиновники роблять його максимально незручним - а потім за хабар дають можливість обійти таке регулювання і не виконувати законних правил і вимог держави.

Таким чином, чиновники безпосередньо грабують народ України, роблять український бізнес неконкурентоспроможним через великі обсяги корупційних витрат і перешкоджають створенню робочих місць у країні. Щоб виправити цю ситуацію, в Україні необхідно провести комплекс заходів з дерегуляції, які скасували б нагромадження корупційного регулювання та забрали б у чиновників можливість заробляти на хабарах,

максимально скорочувати загальну кількість адміністративних послуг. У всіх випадках, де можна відійти від державного втручання (дозволів тощо), потрібно це впроваджувати. Що менше адміністративних послуг, то краще. Першочергово потрібно скорочувати адміністративні послуги, які обтяжують бізнес, а також ті, що мають масовий характер, але мети можна досягти в інший спосіб. Зокрема, доцільно скасувати вимагання у громадян довідки про несудимість, дозволів на вчинення правочинів з майном неповнолітніх тощо

додатково до електронних каналів комунікації зберігати можливість громадян звертатися за адміністративними послугами у традиційний спосіб - особисто в інтегровані офіси. При цьому такі офіси повинні бути доступні в межах 10-15 кілометрів для 95% населення. Але найважливіше, що це мають бути дійсно інтегровані офіси - повноцінні центри надання адміністративних послуг, у яких можна отримати максимум необхідних для громадян і бізнесу послуг в одному місці за один візит. Подолати черги, забезпечити доступність і комфорт для споживачів послуг. Для цього, а також для загального підвищення впливу громад на якість адміністративних послуг, максимально передати/ делегувати органам місцевого самоврядування повноваження з надання базових адміністративних послуг (реєстрація актів цивільного стану, видача паспортів, реєстрація місця проживання, реєстрація транспортних засобів, видача посвідчень водія, реєстрація бізнесу та нерухомості). Не міністерські чиновники, а громади повинні мати визначальний вплив на якість послуг

Фінансові ресурси місцевого самоврядування Державні землі (крім земель військових баз і держпідприємств) будуть передані у власність громад, в чиї кордони вони входять. Це дасть в руки місцевому самоврядуванню велику майнову базу, яка зараз перебуває у віданні центральних органів влади і використовується неефективно і корупційно. Для того, щоб забезпечити захист земель від розпродажу місцевою владою у разі зняття мораторію на продаж землі, буде введений захисний механізм у вигляді мінімальних цін на земельні ділянки, встановлених строком на 5 років. Завдяки такому механізму корупціонери на місцях не зможуть за безцінь розпродати землі громад. Частина податку на прибуток компаній буде передана на рівень громад, щоб зацікавити їх в залученні інвесторів і винагородити громади, які зможуть створити найкращі умови для ведення бізнесу. Із цією ж метою місцевій владі буде надана можливість змінювати ставки податку на прибуток і ПДФО в тій їх частині, яка надходить до місцевих бюджетів. Завдяки цьому інструменту громади зможуть конкурувати за залучення бізнесу, і ті з них, хто досягне успіху в цьому, зможуть збільшити свій бюджет за рахунок залучених інвестицій. Також, на місцевий рівень буде передана частина рентної плати за використання природних ресурсів. Це дозволить громадам отримувати частину доходів від природних ресурсів, які знаходяться на їх території, та стимулюватиме їх ефективно користуватися цими ресурсами. Крім того, ці гроші дозволять громадам компенсувати негативні екологічні наслідки видобутку на їхній території. У той же час, акцизи на тютюн і алкоголь будуть передані на центральний рівень.

ЗМІ не можуть належати політикам чи контролюватися ними, а вплив їхніх власників має бути обмежений управлінням бізнес- процесами і бізнес-продуктами ЗМІ. Функції донесення суспільно-значущої інформації повинні бути захищені від впливу з боку власників, що буде визначено у профільному Кодексі або законі. ЗМІ України повинні бути деолігархізіровані і демонополізовані. Ніхто не може володіти такою кількістю ЗМІ, які сукупно покривають більше 25% аудиторії в тому чи іншому сегменті (ТБ, радіо, газети, Інтернет).

Для приватних домоволодінь, підприємств малого та середнього бізнесу, особливо в районах з великим зносом опалювальних потужностей, повинна бути прийнята державна програма установки автономного опалення (бойлерні системи, сонячні панелі і т.д.), з субсидіями і податковими пільгами учасникам. Держава повинна надати допомогу громадянам у впровадженні енергозбереження на рівні кожного будинку .

інвестиції як держави, так і великого вітчизняного бізнесу, а також іноземних компаній. Європейський банк реконструкції та розвитку вже здійснював інвестиційні програми в енергетичній галузі України, потенційні інвестори можуть використовувати його успішний досвід. Оціночний термін окупності таких інвестицій 3-5 років.

Одеська область сьогодні купує 10-15% споживаної електроенергії у молдавської гідроакумулюючої станції. У регіону є всі можливості подолати енергозалежність. Адміністрації та підприємцям Одеси слід звернути увагу на енергетику як на важливий і вигідний об`єкт інвестицій. Поки ж більшість проектів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в Південній Україні є приватною ініціативою дрібного і середнього бізнесу.

Схід України історично має великий енергетичний потенціал. У першу чергу, зрозуміло, це видобуток вугілля, а також і такі енергетичні гіганти як ДніпроГЕС та Запорізька АЕС. Але крім цього, на сході України, в Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі є безліч енергоємних високотехнологічних промислових підприємств • авіаційних, металургійних і т.д. Для збереження цього науково-технічного потенціалу життєво важливо розвивати енергетику даного регіону. У цих трьох областях рекомендуються в однаковій мірі державні інвестиції та інвестиції великого бізнесу.

Шлях з варягів у греки . Україна повинна підтримати стратегію створення Балто- Чорноморської Співдружності, створення сприятливих умов для ведення бізнесу країн Співдружності. Для цього необхідно створити відповідні політико-правові преференції для господарських суб`єктів Міжмор`я та стимулювати прямі господарські зв`язки між ними.

Поступове впровадження європейських екологічних стандартів . Використання кращих європейських практик, методик та інструментів. Інформування та консультаційна допомога бізнесу щодо впровадження екологічних стандартів. Залучення міжнародних, в першу чергу європейських, організацій та фондів до фінансування природоохоронних проблем загальносвітового значення (збереження ландшафтного та біорозмаїття, екологічна мережа, атмосферні викиди)

5.10

Крім виключно вигідних умов ведення бізнесу, які ми можемо створити з 5.10 , у нашої країни надзвичайно вигідне територіальне розташування. Саме це дозволити Україні повернути колишню велич і стати гідною спадкоємицею великої Київської Русі, сучасним наддержавою, чиє громадянство буде високо цінується у всіх країнах світу.

Нотаріальне заяву - і кожен може займатися бізнесом або громадською діяльністю.

Безподаткове держава забезпечить пенсії Єдиний соціальний податок в 10% дозволить українцям багатіти, а бізнесам виходити з тіні.

Олега Ляшка

Ми зробимо можливим повернення ядерного статусу Україні. Десепаратизація - це знешкодження внутрішніх ворогів. Будуть покарані політично і кримінально: перевертні та саботажники із Верховної Ради, чиновники-сепаратисти на Сході, продажні менти і крадії- бізнесмени, які платять найманцям за вбивство українців. Олігархи, які напряму організовували сепаратистів, віддадуть державі своє майно.

Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Мы – жертвы чумы двадцатого века, но это не Черная Смерть, а Серая Жизнь.| |Даже самый состоятельный человек не в состоянии выкупить назад свое прошлое. | |Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.| |Когда чего-нибудь сильно захочешь, вся Вселенная будет способствовать тому, чтобы желание твоё сбылось.| |Чтение – дело небезопасное.|