А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Потрібно відмовитись від популізму та говорити людям правду: високі стандарти життя стануть реальністю лише після проведення необхідних реформ (включно із подоланням корупції), відродження економіки та як результат наполегливої праці. У той же час, держава зобов’язана невідкладно забезпечити належний соціальний захист найбідніших громадян.

Усвідомлення, що пропонувати та давати хабар так само аморально, як його вимагати та брати. Утвердження в якості свого роду національної ідеї нетерпимості до корупції.

Відродження

повний аудит діяльності підприємств ЖКГ для виявлення фактів корупції та причин неефективності їхньої роботи ;

довічне позбавлення права працювати на державній службі тих, хто був засуджений за корупцію ;

захисників Вітчизни

повернення громадянам України незаконно відібраних заощаджень в Ощадбанках колишнього СРСР; скасування податку на додану вартість як такого, що сприяє розвитку корупці ї та тіньової економіки

розробка із врахуванням світового досвіду та прийняття спеціальних законів про боротьбу з корупцією, організованою злочинністю і тероризмом

залучення громадськості до виявлення корупціонерів, осіб, причетних до організованих злочинних угрупувань в органах державної Влади в тому числі , судових, правоохоронних, контролюючих тощо

матеріальної підтримки інвалідів, сиріт, багатодітних родин, спортсменів, творчої молоді тощо. Для забезпечення поставленої мети Партія захисників Вітчизни домагатиметься: встановлення рівних умов всім абітурієнтам та посилення боротьби з корупцією під час вступних сесій навчальних закладів

Сильна Україна

домагатиметься ухвалення плану невідкладних заходів для боротьби з корупцією

Вжити першочергових і щонайжорсткіших заходів для припинення корупції у вищих ешелонах влади.

Розширити права громадянського суспільства в боротьбі з корупцією.

Батьківщина

В процесі реформ, відповідно до НАТОвських стандартів, зміниться і наша армія. Україна отримає сильне, професійне, сучасне військо. З корупцією, розкраданням майна та «дідівщиною в збройних силах також буде покінчено. Проте НАТО — це не лише зброя і оборона. Це розвиток економіки, нові робочі місця та значний притік іноземних інвестицій. Але головне, НАТО — це захист таких цінностей, як свобода, демократія, права людини і верховенство закону.

«Батьківщина» підтримала ухвалення закону про люстрацію. Він забороняє займати державні посади тим керівникам і депутатам, які працювали на режим Януковича голосували за диктаторські закони 16 січня чи були замішані у корупції. Але, всупереч цьому закону, керівники держави продовжують призначати на високі посади членів команди Януковича. Ми зупинимо цей процес. У нас є політична воля провести справжню та безкомпромісну люстрацію. Наступним кроком має стати ухвалення закону про проведення виборів до Верховної Ради за пропорційною системою з відкритими списками.

Ми за впровадження максимально жорсткої кримінально? відповідальності за корупцію та хабарництво. Неприпустимим є призначення на державні посадо тих, хто попередньо не позбувся власного бізнесу та буде використовувати владу для того, щоб примножувати власні статки. Ми звертаємося до Президента України негайно продати свою бізнес-імперію, яка частково знаходиться в Російській Федерації, бо вважаємо посаду Президента України несумісною з веденням багатомільярдного бізнесу.

Ми виступаємо за створення в країні незалежного від жодного державного органу Антикорупційного бюро, яке буде наводиш жах на корупціонерів, не дивлячись не партійний квиток чі родинні зв`язки. Це бюро слід наділити правом на провокацію хабара та перевірку підозрюваних в корупції на детекторі брехні. Саме це здійснили в Грузії та інших кранах, які показують найкращі приклади боротьби із корупцією.

В Україні, як і в Грузії, необидно відкрити мережу «універсамів адмінпослуг», щоб громадянин в одному місці, без черг та хабарів, міг отримати повний пакет послуг від держави. Наші громадяни повинні на собі відчути, наскільки легшим і комфортнішим стає життя без корупції.

Чисельність працівників держорганів має бути істотно скорочена. Прийом на роботу повинен відбуватися за відкритими конкурсами, щоб дата дорогу молодим, прогресивним і не корумпованим фахівцям. Нові держслужбовці повинні отримати таку зарплату, щоб займатися корупцією стало просто невигідно.

Ми вважаємо зрадою ідеалів Революції Гідності нинішнє виділення банкам, що належать родині та оточенню Януковича, мільярді гривень фінансової допомоги, яке було здійснено Національним банком України. Є недопустимим відшкодування олігархам і чиновникам-бізнесменам мільярдів гривень ПДВ у той час, коли громадяни по копійці збирають на армію. Це не наші цінності — з такими аморальними речами просто неможливо миритися. Всі посадовці), які сьогодні будують такі корупційні оборудки, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, незважаючи на партійну приналежність.

Партія Батьківщина іде на вибори, щоб у наступному парламенті були люди, які мають мужність говорити правду про ситуацію в країні, називати речі своїми іменами і вказувати на помилки влади. Наша позиція чітка і послідовна — «Батьківщина» завжди буде захищати простих людей, ми завжди будемо в опозиції до кумівства, корупції та хабарництва.

Необхідно законодавчо закріпити обов`язкове створення при Президенті України, Уряді, кожному відомстві та міністерстві незалежної громадської ради, яка отримає право блокуючого голосу. Завдяки цьому, ради зупинятимуть будь-які корупційні рішення, чи акти, що порушують права людини. У склад цих незалежних громадських рад будуть входити відомі експерти і авторитеті громадські діячі.

Партія «Батьківщина» також вимагає скасувати недоторканість одночасно для Президента, народних депутатів і суддів, яку посадовці часто використовують для уникнення відповідальності за вчинення злочинів, корупції і свавілля.

Сьогодні життєво важливо навести порядок у судовій системі, яка перетворилася у систему тотального свавілля над українськими громадянами. Ані люстрація, ані боротьба з корупцією не будуть успішними, якщо суди в Україні і надалі залишатимуться «кишеньковими» та судитимуть не за законами, а за телефонним правом. В партії«Батьківщина»твердо переконані, що повернути довіру громадян до суддів та змусити їх чесно працювати може тільки жорсткий контроль з боку громадянського суспільства.

Необхідно сформувати кваліфікацій-дисциплінарні комісії за участю громадянського суспільства і покласти на них контроль за діяльністю судів. Дати цим комісіям право накладати на судців дисциплінарні стягнення, ініціювати притягнення їх до кримінальної відповідальності та звільнення з посад. Ми маємо провести люстрацію суддів, причетних до порушень прав людини, ухвалення неправосудних рішень, політичних переслідувань, корупції.

Ми віримо в те, що тільки незалежні та самодостатні люди здатні втілювати в життя реформи, ефективно протистояти корупції та будь-якій загрозі встановлення авторитаризму. Тому саме розвиток середнього класу має стати запорукою економічного відродження України та двигуном радикальних реформ і перетворень в державі. За рахунок цього українці будуть забезпечені новими робочими місцями, гідною зарплатнею, достойним рівнем пенсій та соціального захисту.

Дуже важливим є рішуча ліквідація корупції у сфері торгівлі та скасування необґрунтованих націнок. Результатом цього стане встановлення справедливих закупівельних цін на м`ясо, молоко, овочі та іншу продукцію з селянського подвір`я, модернізація виробництв задля оздоровлення навколишнього середовища. Ми також поновимо на салі систему обслуговуючих кооперативів на основі виробництва екологічно частих продуктів харчування.

Маємо добитися не лише арешту, але й повернення Україні всієї незаконно відчуженої власності та коштів держбюджету, які корупційним шляхом було виведено за кордон.

Ми маємо політичну волю ліквідувати олігархію та зупинити корупцію.

Ми маємо політичну волю притягнути до кримінальної відповідальності високопосадових корупціонерів.

Свобода

Встановити обов`язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа ( детектора брехні ) на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та на наявність подвійного громадянства.

Зруйнувати корупційні схеми в енергетичній галузі. Запровадити прозорі тендери на закупівлю обладнання для державних енергетичних підприємств. Запровадити жорсткий державний контроль над ціноутворенням у нафтогазовій сфері.

Запровадити максимальні покарання за економічні злочини, корупцію та завдання збитків державі в особливо великих розмірах. Боротися з виведенням капіталів в офшори, зокрема шляхом перегляду угод про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.

Наш край

Корупція - це наслідок політичного хаосу, безгосподарності та непрофесіоналізму. Нашому краю потрібні професійні управлінці, які розуміються на комунальному господарстві та зможуть стати на заваді нецільового розподілу коштів на ці потреби. Кожен чиновник має знати, що за використання владних повноважень з метою особистого збагачення обов`язково прийде покарання. Для мінімізації проявів корупції необхідна мінімізація прямого контакту між громадянами та чиновниками

Звільнення та покарання усіх, хто замішаний у корупційних скандалах.

НОВА ПОЛІТИКА

створення ефективної правової бази для боротьби з корупцією та економічною злочинністю

САМОПОМІЧ

Створення незалежного органу для розслідування високопосадової корупції.

Дерегулювання, боротьбу з корупцією та монополіями.

Опозиційний блок

Викорінити корупцію. Ліквідувати тендерну мафію в країні. Забезпечити доступність адміністративних послуг, захистити бізнес від бюрократичного свавілля. Провести реформу судової влади, зробити українські суди незалежними від політиків. Захистити людей від кризи

УКРОП

мінімізація факторів виникнення корупції

Корупція - це найвідоміша проблема української держави: в індексі сприйняття корупції Україна перебуває на гірших позиціях, ніж всі країни-сусіди. Шкода корупції відома суспільству, суспільство вимагає розв`язання цієї проблеми, і кожна політична сила обіцяє її вирішити. Так триває протягом усіх років Незалежності. Ми пропонуємо не наступати вкотре на ті самі граблі, а рішуче, раз і назавжди, вирішити цю, безумовно, складну проблему: ми атакуємо корупцію в найбільш вразливому місці - ми збираємося усунути причини виникнення корупції. Корупція - це хвороба і, як і у випадку лікування, необхідно усувати причину, а не боротися з симптомами.

Корупція, як злочин, має бути прирівняна до державної зради. Факти корупції мають каратися вищою мірою покарання. Майно корупціонерів та їхніх найближчих родичів, які не змогли довести незалежне від корупціонера походження коштів на придбання майна, має бути конфісковане.

Усі економічні реформи, реформи державного сектора повинні бути спрямовані в тому числі на ліквідацію та мінімізацію факторів, що спричиняють корупцію, - податкова реформа, дерегуляція, люстрація, реприватизація, досягнення енергонезалежності, реформа державної служби, сектора соціального захисту, реформа публічного сектору.

Важливою складовою превентивної боротьби з корупцією є переведення уряду в електронний режим з принципом пріоритетності відкритості комерційної таємниці (все, що не становить військової таємниці, має перебувати у відкритому доступі):

Таким чином, чиновники безпосередньо грабують народ України, роблять український бізнес неконкурентоспроможним через великі обсяги корупційних витрат і перешкоджають створенню робочих місць у країні. Щоб виправити цю ситуацію, в Україні необхідно провести комплекс заходів з дерегуляції, які скасували б нагромадження корупційного регулювання та забрали б у чиновників можливість заробляти на хабарах,

Запровадження принципу мовчазної згоди у дозвільній системі. Скрізь, де чиновник зобов`язаний видати громадянам той чи інший дозвіл або відмовити в його видачі, йому буде виділений на це строго обмежений період часу. Якщо після закінчення цього періоду чиновник усе ще не дав громадянину свою відповідь, вважається, що його відповідь є позитивною, а дозвіл - отриманим. Це дозволить усунути корупційні схеми чиновників, які зловживають із затягуванням видачі дозволів з метою вибивання хабарів.

Після проведення реформи з дерегуляції буде введений мораторій на запровадження нового регулювання. Це перешкодить можливим спробам в майбутньому знову повернути в дію корупційні норми, що дозволяють чиновникам заробляти на хабарах.

Таким чином, соціальна підтримка в Україні перетворена на ще одну форму отримання корупційних доходів та привілеїв з боку державних чиновників та інших привілейованих шарів. У той же час, вона не виконує своєї функції - підтримки бідних і забезпечення певного гарантованого мінімального рівня життя для всіх громадян.

Передбачити впровадження дієвого інструменту протидіі корупції, особливо щодо чиновників та представників правоохоронних органів. Для цього може бути законодавчо закріплено права громадян застосувати пристрій прихованого аудіо- та відеозапису для фіксування факту вимагання хабара чиновником. Необхідно дозволити використання цього запису для подання у суд або у слідчі органи - як підстави для автоматичного (впродовж 24 годин) відкриття кримінального провадження щодо хабарника. Це б дозволило в лічені місяці розпочати тисячі кримінальних проваджень проти хабарників і отримати рішення суду про їхнє засудження.

максимально запроваджувати інформаційні технології в наданні адміністративних послуг. При цьому доцільно забезпечувати достатню гнучкість у впровадженні локальних, регіональних та відомчих електронних рішень, включно з розвитком локальних електронних реєстрів. Але важливо забезпечувати належний захист приватності. Зокрема, необхідно відмовитися від запровадження Єдиного державного демографічного реєстру у версії, запроектованій корупційним законом 2012 року. Натомість розвивати міжвідомчу електронну взаємодію. Для ідентифікації отримувачів адміністративних послуг замість або додатково до електронних цифрових підписів використовувати дешевші і зручніші способи ідентифікації (BankID тощо)

у системах міністерств з великими бюджетами та високими корупційними ризиками (як-от Міністерство інфраструктури чи МВС) розвивати підрозділи внутрішньої безпеки. При цьому має бути забезпечено належний рівень незалежності таких підрозділів, включно з кадровими, фінансовими та оперативно- слідчими повноваженнями.

Фінансові ресурси місцевого самоврядування Державні землі (крім земель військових баз і держпідприємств) будуть передані у власність громад, в чиї кордони вони входять. Це дасть в руки місцевому самоврядуванню велику майнову базу, яка зараз перебуває у віданні центральних органів влади і використовується неефективно і корупційно. Для того, щоб забезпечити захист земель від розпродажу місцевою владою у разі зняття мораторію на продаж землі, буде введений захисний механізм у вигляді мінімальних цін на земельні ділянки, встановлених строком на 5 років. Завдяки такому механізму корупціонери на місцях не зможуть за безцінь розпродати землі громад. Частина податку на прибуток компаній буде передана на рівень громад, щоб зацікавити їх в залученні інвесторів і винагородити громади, які зможуть створити найкращі умови для ведення бізнесу. Із цією ж метою місцевій владі буде надана можливість змінювати ставки податку на прибуток і ПДФО в тій їх частині, яка надходить до місцевих бюджетів. Завдяки цьому інструменту громади зможуть конкурувати за залучення бізнесу, і ті з них, хто досягне успіху в цьому, зможуть збільшити свій бюджет за рахунок залучених інвестицій. Також, на місцевий рівень буде передана частина рентної плати за використання природних ресурсів. Це дозволить громадам отримувати частину доходів від природних ресурсів, які знаходяться на їх території, та стимулюватиме їх ефективно користуватися цими ресурсами. Крім того, ці гроші дозволять громадам компенсувати негативні екологічні наслідки видобутку на їхній території. У той же час, акцизи на тютюн і алкоголь будуть передані на центральний рівень.

5.10

До того ж, це покладе край корупції на митниці в будь-якій формі, митники контролюватимуть лише ввезення зброї і наркотиків.

зробить непотрібними 80% чиновників і державних відомств. Немає ПДВ - ні глобальної державної корупції на ПДВ. Немає мит - немає корупції на митниці. Немає дозволів - немає корупції в дозвільній системі.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Что бы ни случилось в доме, воровство или убийство, все равно люди должны завтракать.| |Увлекшись ревнивой подозрительностью, можно оскорбить и совершенно невинного человека.| | Дурное и хорошее — их нет. Есть то, как мы решим назвать их сами.| | Мы знаем, кто мы есть, но не знаем, кем мы можем быть.| |Ты только никого не подпускай к себе близко, – говаривал Кестер, – а подпустишь – захочешь удержать. А удержать ничего нельзя…|