А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

право громад самостійно формувати владу на місцях та розпоряджатися своїми землями ;

недопущення продажу української землі за безцінь

податки і збори за землю мають за­ лишатися на місцях для розвитку місцевої інфраструктури ;

безкоштовне надання землі та підведення інженерних комунікацій інвесторам, які розміщують виробництво в депресивних регіонах та сільській місцевості ;

захисників Вітчизни

здійснювати безкоштовну передачу землі у власність у вигляді паїв, приватизації присадибних ділянок, для створення необхідних умов розвитку фермерства, сімейних господарств та інших форм землекористування на основі приватної власності ;

затвердження правового механізму відчуження земель у власників у випадку нераціонального і нецільового їх використання,розробки законодавчої бази і права для формування повноцінного ринку землі , придбання земельних ділянок вітчизняними фізичними та юридичними особами та іноземними представниками, з введенням мораторію на продаж і придбання землі , як товару, до часу повної економічної розбудови держави, досягнення конкурентоспроможності українських суб`єктів суспільного виробництва.

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

кинуті напризволяще та зраджені. Партія «Батьківщина" негайно виправить цю ганебну ситуацію. Для того, щоб домовитись про мир на дипломатичних переговорах з позиції сили, треба гідно, потужно та самовіддано захищати свою рідну землю, чинити справжній опір окупантам. Саме так буде діяти наша команда.

Об`єднання територіальних громад повинно бути виключно добровільним. А всі кошти від податку на доходи фізичних осіб, екологічного та єдиного податків, податку на землю та від її оренди - повинні залишатися на місцях в повному обсязі. Це дозволить нарешті почата реально вирішувати проблеми регіонів: дороги, комунальну сферу, побудова нових шкіл, спортивних закладів, лікарень та дитячих садків.

Партія «Батьківщина» послідовно виступає проти продажу сільськогосподарської землі Ми пропонуємо провести наступну земельну реформу: земельні па у селян, які бажають їх продати, буде викупляти .тише держава, паралельно буде підвищено орендну плату за земельні паї мінімум до 5% їх реальна вартості.

Партія «Батьківщина» не допустить прийняття запропонованої нинішньою владою адміністративно-територіальної реформи, яка знищує село. Всі земельні, реєстраційні, нотаріальні та інші питання будуть вирішувать сільською радою. Також буде повернена швидка та безкоштовна видача всіх актів права власності на землю без будь-яких хабарів. А більшість податків та зборів треба залишити для розвитку місцевих громад аби відновиш роботу сільських шкіл, лікарень та дитячих садків; аби будувати житло для молодих сімей на селі: аби забезпечити земельними ділянками лікарів, вчителів та працівників культури.

Партія «Батьківщина» зможе повернути Україні мир та зупиниш війну Ми будемо стояти в проломі за нашу рідну землю і незалежність пліч-о-пліч з усіма, хто прагне захистити нашу державу, український народ та запровадити справжні реформи.

Свобода

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпоряднику і керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

Поглибити вплив місцевого самоврядування на життєдіяльність громади шляхом створення будинкових, вуличних, квартальних комітетів та інших органів самоорганізації населення. Дозволяти наділяння землі та нове будівництво у населених пунктах тільки за згодою цих органів, крім випадків загальнодержавної потреби. Вирішувати спірні земельні та будівельні питання шляхом проведення місцевих референдумів.

Ухвалити новий Земельний кодекс та затвердити його на всеукраїнському референдумі. Провести повну інвентаризацію всієї землі та нерухомості України. Створити Єдиний державний реєстр прав на нерухомість та землю і забезпечити його відкритість та прозорість.

Заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання сільськогосподарських земель за нецільовим призначенням або в разі погіршення стану ґрунтів (родючості).

Дозволити особам, які законним способом набули право власності на землі сільськогосподарського призначення (під час розпаювання, а також одержані в спадщину за законом), продавати ці земельні наділи виключно державі. Заборонити будь-які інші способи відчуження таких ділянок. Не визнавати право власності на землі сільськогосподарського призначення, набуте в результаті боргових розписок.

Зобов`язати громадян, які бажають набути у користування землю сільськогосподарського призначення у розмірі, більшому ніж 30 гектарів, скласти кваліфікаційний іспит з предмету діяльності на цій землі.

Дозволити право власності на землю лише на присадибні земельні ділянки та ті, що перебувають під житловими будинками й іншою нерухомістю. Не дозволяти право власності на землю іноземцям та особам без громадянства.

Забезпечити орендну плату за користування землею сільськогосподарського призначення згідно з нормативною оцінкою землі.

Заборонити зміну цільового призначення сільськогосподарських земель, за винятком державних та громадських потреб. Повертати у державну власність землі, що не використовуються за цільовим призначенням або використовуються всупереч комплексним планам сталого розвитку сільських територій.

Ухвалити закон про землі підвищеної цінності, який би регламентував їх використання та забезпечував державний контроль над ними.

Здійснити повну ревізію прав власності та прав використання землі та майнових об`єктів на території Криму.

Відновити, відповідно до чинного законодавства, права громадян на безперешкодне користування землями загального користування - пляжами та прибережними смугами у стометровій зоні від лінії припливу.

Наш край

Податкові пільги для інвесторів - податок на землю та нерухомість, пільгова оренда комунальної землі. Головний критерій для отримання пільг - створення нових робочих місць із достойною оплатою праці.

НОВА ПОЛІТИКА

беззастережне збереження права власності українського народу на землю, надра, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони

САМОПОМІЧ

Ми були і залишатимемося нацією миру. Але ми завжди будемо готові боронити свою землю і свою свободу. І ми завжди пам'ятатимемо, шануватимемо і молитимемося за тих, хто захищав нас у важкі часи.

Формування сучасного українського села як архітепічної цінності та одного з основних джерел ідентичності. Розвиток екологічного землеробства, садівництва, тваринництва та поглиблення переробки.

Перетворення землі сільськогосподарського призначення на актив українського селянина, аби він міг залучати інвестиції і розвивати своє господарство.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Невеликі земельні ділянки можна буде отримати в оренду безкоштовно, в інших випадках - оплата за оренду землі за тарифами, які здатні забезпечити нормальну прибутковість народу України (як власникові активу).

Застосування принципу використовуй, або втратиш стосовно землі (всіх призначень). Інвестиції в сільське господарство повинні залучатися з використанням механізмів довгострокової цільової оренди.

Фінансові ресурси місцевого самоврядування Державні землі (крім земель військових баз і держпідприємств) будуть передані у власність громад, в чиї кордони вони входять. Це дасть в руки місцевому самоврядуванню велику майнову базу, яка зараз перебуває у віданні центральних органів влади і використовується неефективно і корупційно. Для того, щоб забезпечити захист земель від розпродажу місцевою владою у разі зняття мораторію на продаж землі, буде введений захисний механізм у вигляді мінімальних цін на земельні ділянки, встановлених строком на 5 років. Завдяки такому механізму корупціонери на місцях не зможуть за безцінь розпродати землі громад. Частина податку на прибуток компаній буде передана на рівень громад, щоб зацікавити їх в залученні інвесторів і винагородити громади, які зможуть створити найкращі умови для ведення бізнесу. Із цією ж метою місцевій владі буде надана можливість змінювати ставки податку на прибуток і ПДФО в тій їх частині, яка надходить до місцевих бюджетів. Завдяки цьому інструменту громади зможуть конкурувати за залучення бізнесу, і ті з них, хто досягне успіху в цьому, зможуть збільшити свій бюджет за рахунок залучених інвестицій. Також, на місцевий рівень буде передана частина рентної плати за використання природних ресурсів. Це дозволить громадам отримувати частину доходів від природних ресурсів, які знаходяться на їх території, та стимулюватиме їх ефективно користуватися цими ресурсами. Крім того, ці гроші дозволять громадам компенсувати негативні екологічні наслідки видобутку на їхній території. У той же час, акцизи на тютюн і алкоголь будуть передані на центральний рівень.

Зберегти українську землю критерії досягнення цілей: відсоток родючих земель, відсоток деградованих, опустелених земель, якість земельних ресурсів

5.10

Свобода власності та розпорядження землею Кожен громадянин України стане повноправним власником своєї землі: будь-яка нерухомість буде прив`язана до землі, а весь земельний фонд буде знаходиться в єдиному електронному реєстрі до якого буде мати відкритий доступ будь-який громадянин Громадянин України - повноправний господар на своїй землі.

Без дозволів з будь-яких інстанцій ви зможете розпоряджатися землею, вільно вирішуючи, продати, здати в оренду, займатися на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом.

Громадяни України - власники корисних копалин своєї землі Українська земля разом з її чорноземом і корисними копалинами - Богом дана нам від народження. Кожен громадянин України володіє корисними копалинами нашої землі. А значить, йому буде платити КОЖНА іноземна чи вітчизняна компанія, яка їх видобуває. Свою частку громадяни отримуватимуть на спеціальний особистий рахунок.

Олега Ляшка

Ми заборонимо продаж землі і ліквідуємо нелегальний земельний ринок, на якому збагачуються товстосуми та спекулянти. Запровадимо право оренди землі під жорстким контролем держави.

Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Дурное и хорошее — их нет. Есть то, как мы решим назвать их сами.| || |Пока думаешь, что сказать, – делай реверанс! Это экономит время.| |Когда мужчина любит женщину, он жертвует ради нее лишь частью своей жизни. Женщина, когда любит, жертвует всем. | |Чтение – дело небезопасное.|