А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

якісні дороги в кожному селі з належним освітленням та сучасні дороги між селами, безперебійне курсування безкоштовних автобусів для учнів та вчителів ;

захисників Вітчизни

Данное слово не найденно в программе.

Сильна Україна

Данное слово не найденно в программе.

Батьківщина

Чисельність працівників держорганів має бути істотно скорочена. Прийом на роботу повинен відбуватися за відкритими конкурсами, щоб дата дорогу молодим, прогресивним і не корумпованим фахівцям. Нові держслужбовці повинні отримати таку зарплату, щоб займатися корупцією стало просто невигідно.

Об`єднання територіальних громад повинно бути виключно добровільним. А всі кошти від податку на доходи фізичних осіб, екологічного та єдиного податків, податку на землю та від її оренди - повинні залишатися на місцях в повному обсязі. Це дозволить нарешті почата реально вирішувати проблеми регіонів: дороги, комунальну сферу, побудова нових шкіл, спортивних закладів, лікарень та дитячих садків.

Свобода

Данное слово не найденно в программе.

Наш край

Забезпечення прийняття генерального плану та відкритого доступу до нього. У цьому документі відображено, де будувати висотні будинки, де може бути промислова зона, де суворо заборонена вирубка дерев, де необхідно прокладати нові дороги та проводити тепломережі.

Якісні дороги - спільні проекти спів фінансування держава-громада, контроль за якістю виконання ремонтних робіт та експлуатацією доріг. Дороги - це наші транспортні артерії. Настав час розпочати широкомасштабну програму оновлення українських доріг. Розвиток доріг є запорукою економічного розвитку. Громада має контролювати якість ремонту та експлуатації доріг.

НОВА ПОЛІТИКА

Перехід до моделі економіки з дорогою робочою силою.

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Данное слово не найденно в программе.

УКРОП

Щоб зробити систему оподаткування більш справедливою, буде впроваджений ефективний податок на дороге майно, таке як дорога нерухомість, автомобілі, інші транспортні засоби. Ставки з цього податку будуть поступово підвищуватися протягом 5 років. Для детінізації економіки, спрощення адміністрування і зниження величезного податкового навантаження на заробітні плати громадян України, єдиний соціальний внесок (ЄСВ)буде об`єднаний з податком на доходи фізичних осіб (ПДФО), а ставка такого сукупного податку буде істотно знижена.

Безкоштовна формально медицина давно є платною - звичайні пацієнти платять хабарі лікарям і самі купують собі ліки, в той час як привілейовані (як правило, займають пости чиновників) - лікуються в особливих медичних установи для обраних , де безкоштовно отримують якісні й дорогі медичні послуги.

Необхідно продовжувати розвиток стратегічного партнерства з Китаєм. Перспективні напрями: доступ до китайських військових технологій, спільне освоєння космосу, інфраструктурні проекти в Україні (напрям нового Великого Шовкового шляху , швидкісні дороги, глибоководний порт та ін.), експорт сільськогосподарської продукції.

5.10

Данное слово не найденно в программе.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Ни одно желание не дается тебе отдельно от силы, позволяющей его осуществить.| | Рыбы в море поступают как люди на земле: большие поедают малых.| |Пока думаешь, что сказать, – делай реверанс! Это экономит время.| |Увлекшись ревнивой подозрительностью, можно оскорбить и совершенно невинного человека.| | Любовь бежит от тех, кто гонится за нею, а тем, кто прочь бежит, кидается на шею.|