А в чем же разница???

Введите поисковое слово:


Внимение Все политические программы на Украинском языке, поисковые слова тоже надо вводить на Украинском. Если есть проблеммы обратитесь к переводчику.
Ссылка на переводчик здесь.
НАТО суд міліція
Крим бізнес корупція
землі військ дороги
пенсій медичні школа
депутат фінанс страхової
енергоносії мінімальної праці
спорт культура науки
міжнародних інвалідів армія

Партия

Тезисы из программы

Солидарность

Данное слово не найденно в программе.

Відродження

перегляд пенсійної реформи та повернення всіх пільг, скасованих діючим урядом ;

збільшення пенсій та зарплат бюджетникам, з урахуванням офіційного рівня інфляції та курсу гривні щодо долара США

встановлення мінімальної зарплати і мінімальної пенсії не нижче реального прожиткового мінімуму (5000 грн.)

захисників Вітчизни

введення мінімальної оплати праці й пенсій, соціальних виплат та фінансової допомоги на рівні , не нижчому від прожиткового мінімуму ;

забезпечення постійної індексації зарплати, стипендій, пенсій, соціальних виплат ;

законодавче обмеження надмірного зростання доходів найбільш багатої частини населення, шляхом введеній нової податкової системи та ліквідування боргів малозабезпечених по виплатах зарплати, пенсій, субсидій, інших соціальних виплатах ;

Сильна Україна

Переглядати прожитковий мінімум, розміри мінімальних зарплат і пенсій щонайменше 4 рази на рік. Пенсії та допомоги мають підвищуватися пропорційно зростанню цін.

Батьківщина

Ми віримо в те, що тільки незалежні та самодостатні люди здатні втілювати в життя реформи, ефективно протистояти корупції та будь-якій загрозі встановлення авторитаризму. Тому саме розвиток середнього класу має стати запорукою економічного відродження України та двигуном радикальних реформ і перетворень в державі. За рахунок цього українці будуть забезпечені новими робочими місцями, гідною зарплатнею, достойним рівнем пенсій та соціального захисту.

Стратегічна мета партії «Батьківщина» — це справедлива соціальна Україна, в якій кожна людина зможе заробити на гідне життя своєї сім`ї, отримувати достойну стипендію та пенсію, яка забезпечить безтурботну старість. Ми не допустимо перекладення всього фінансового тягаря за ситуацію в державі на плечі простих людей. Ми не допустимо, щоб сьогодні прикривали війною нездатність влади дати людям належний рівень життя.

Ми ліквідуємо диспропорції при визначенні розмірів пенсій різним категоріям громадян. Усім працюючим, включно з держслужбовцями, пенсії будуть встановлюватися за єдиним принципом: 65% середньомісячної зарплати. Виняток становитимуть тише ті, хто щодня ризикує здоров`ям і життям, виконуючи службові обов`язки.

Для військовослужбовців, працівників оперативних підрозділів правоохоронних органів, рятівників буде встановлено інше співвідношення - 80% середньомісячної зарплати. Жодні інші спеціальні чи особливі пенсії більше встановлюватися не будуть. VIP- пенсії, нараховані раніше, буде переглянуто, відповідно до встановленої Законом граничної межі.

Свобода

Скасувати несправедливу пенсійну реформу, узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи та допустиме п`ятикратне співвідношення між максимальною і мінімальною пенсією для солідарної пенсійної системи.

Скасувати спеціальні пенсії для прислужників совєцького режиму, керівників комуністичної партії, комсомолу та каральних органів СССР.

Наш край

Соціальна допомога - надання адресної допомоги незахищеним, монетизація пільг. Місцева влада має знати у обличчя всіх незахищених громадян, особливо ветеранів, пенсіонерів та інвалідів. Погіршення економічної ситуації у країні призвело до ускладнення матеріального стану громадян, в першу чергу соціально незахищених. Будь-яка криза найбільше вдаряє по соціально незахищених верствах населення. Саме у такі важкі часи влада має приділяти найбільшу увагу та максимально допомагати незахищеним.

Створення муніципальної системи моніторингу та вирішення проблем соціально незахищених, передусім пенсіонерів та інвалідів.

Право на безкоштовне одержання медичних послуг малозабезпеченим верствам населення та пенсіонерам, підвищення стандартів їхнього медичного обслуговування.

НОВА ПОЛІТИКА

встановлення на законодавчому рівні розміру мінімальної зарплати і пенсії, не нижчих від реального прожиткового мінімуму

індексація заробітної плати та пенсій відповідно до зростання споживчих цін і реальних темпів інфляції;

скасування всіх необґрунтованих пільг та привілей, створення більш справедливої адресної системи соціальної підтримки та пенсійного забезпечення.

правове закріплення державних гарантій першого робочого місця для молодих спеціалістів та останнього рабочого місця для людей старшого віку, які продовжують працювати, зокрема - в зв`язку з підвищенням пенсійного віку

повне скасування дозвільної системи, перехід на фактичні перевірки відповідності якості товарів та послуг вимогам стандартів та законів. Реформа пенсійної системи

введення в дію трирівневої пенсійної системи: поєднання солідарної і накопичувальної систем та добровільного пенсійного страхування. Людина має право самостійно визначати свій рівень пенсійного доходу;

недопущення заборгованості з виплати пенсій;

встановлення розміру пенсій в залежності від трудового внеску;

створення державних та недержавних пенсійних фондів, забезпечення дієвого державного контролю за приватними інститутами пенсійного обслуговування;

ініціювання програми мобілізації фінансових резервів у накопичувальній системі пенсійного забезпечення

створення умов для реалізації страхових принципів у пенсійному забезпеченні, залучення до пенсійного страхування банківських установ та страхових компаній.

САМОПОМІЧ

Данное слово не найденно в программе.

Опозиційний блок

Зупинити зубожіння населення. Провести індексацію зарплат і пенсій відповідно до рівня інфляції. Як мінімум в два рази підняти прожитковий мінімум. Заморозити тарифи та ціни. Зупинити безконтрольне зростання вартості життя. Скасувати драконівську пенсійну реформу, гарантувати повне фінансування соціальних пільг, пенсій та допомог.

УКРОП

Створення державних компаній в стратегічних галузях Вкрадені Системою й олігархами, що входять до неї, активи української економіки мають бути повернуті в національну власність. їхніми власниками - від імені та в інтересах народу України - повинні стати Суверенні і Пенсійні фонди. Таким чином, всі громадяни стануть співвласниками значної частини національної економіки (за прикладом Швеції, Норвегії, Сінгапуру і низки арабських держав).

Соціальна підтримка бідних, а не заможних і забезпечених В Україні склалася парадоксальна ситуація. З одного боку, формально українська держава є соціальною - вона надає громадянам формально безкоштовні освіту і медицину, забезпечує пенсії, різні форми соціальної підтримки. Статус соціальної держави зафіксований у Конституції.

Розрив між максимальною і мінімальною пенсією в країні складає більше 60 разів, а одержувачами великих пенсій, є, як правило, заможні домогосподарства, члени яких багато заробляли, коли працювали, або займали посади в держапараті, що дозволяють отримувати привілейовані спецпенсії.

При цьому, витрати України на соціальну підтримку величезні - більше половини всіх витрат держави і майже третина її валового внутрішнього продукту. За часткою пенсійних видатків у ВВП Україна посідає перше місце у світі. Очевидно, що така ситуація потребує радикальних змін.

Право на вищу освіту та пенсійне забезпечення Вища освіта і медицина залишаться безкоштовними для бідних громадян, які становлять більшість українців

Удосконалення пенсійної системи Буде введена норма, згідно з якою максимальний рівень одержуваної від держави пенсії не може перевищувати мінімальний більш ніжу 5 разів. Крім того, з пенсійної системи будуть виключені багаті й забезпечені громадяни, що володіють великим накопиченим за роки життя майном або доходами.

На зекономлені кошти будуть підвищені мінімальні пенсії, що дозволить підтримати найбідніших пенсіонерів, котрі реально потребують допомоги держави.

Поступове переведення солідарної пенсійної системи на накопичувальну пенсійну систему заради встановлення справедливої пенсії для всіх верств населення, з урахуванням пенсійного стажу застрахованої особи і розміру її страхових внесків.

Впровадження загальнообов`язкового державного пенсійного страхування через накопичення коштів застрахованих осіб у Накопичувальному фонді та здійснення фінансування витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій і одноразових виплат на умовах та в порядку, передбачених законодавством.

5.10

Безподаткове держава забезпечить пенсії Єдиний соціальний податок в 10% дозволить українцям багатіти, а бізнесам виходити з тіні.

Пенсійний фонд, зможе під управлінням кращих інвестиційних фахівців світу вкладати гроші в акції високотехнологічних транснаціональних корпорацій, від долі яких залежить існування світової економіки, тому ми будемо впевнені в завтрашньому дні, а пенсійний фонд не зможе виплатити пенсії тільки коли обрушиться вся світова економіка, але цього на наше переконання, ніколи не станеться.

Олега Ляшка

Данное слово не найденно в программе.
Поддержка
ќнергодарский портал
Собеседование в консульстве
Ты только никого не подпускай к себе близко, – говаривал Кестер, – а подпустишь – захочешь удержать. А удержать ничего нельзя…| |Свобода подобна горному воздуху. Для слабых она непереносима.| |Пройдите мимо нас и простите нам наше счастье!| |От того, что ты за человек и откуда смотришь, зависит, что ты увидишь и услышишь!| |Мы – жертвы чумы двадцатого века, но это не Черная Смерть, а Серая Жизнь.|